Реставрація ванн Рогатин

+38 (068) 66-36-140          +38 (095) 20-88-940

Реставрація ванн Рогатин. Велика ванна, яку перед нанесенням акрилу довелось багато шпаклювати автомобільною шпаклівкою. Це одна з досить страшних ванн, які мені доводилося реставрувати в Рогатині. Ремонт повністю зроблений у ванній кімнаті. На стінах та підлозі встановлена нова плитка. Всюди зроблена нова електрична проводка, замінена сантехніка. А от ванна залишилося ще стара, радянська.

Тим більше що це ванна велика довжиною 170 см. Такі ванни набагато комфортніші аніж, ті які мають довжину 150 см. Хоча відповідно і потрібно більше води у більшу ванну.

Реставрація ванн Рогатин

Шліфування, знежирення, заливка рідким акрилом (Реставрація ванн Рогатин)

В деяких ваннах, подібно до цієї, є необхідність зашпаклювати сколи та вибоїни. Якщо цього не зробити, то в кінцевому результаті буде видно що поверхня ванни має якісь вм’ятини. Тому я стараюсь зашпаклювати автомобільною шпаклівкою всі, навіть дуже маленькі дірочки. Це може забрати багато часу, але по інакшому не можна, якщо ставити перед собою завдання виконати роботу якнайкраще.

Якщо ви живете в Рогатині та бажаєте відновити свою стару чавунну або залізну ванну, то подзвоніть, будь ласка, по цих номерах, які ви бачите на цій сторінці. Можу також поїхати в такі міста і села як Бурштин, Бабухів, Вербилівці, Залужжя, Потік, Черче, Підгороддя, Перенівка, Кутці … Щоб відновити вашу ванну, не обов’язково щоб до вас приїжджав майстер. Ви можете придбати акрил, щоб заощадити кошти, і самостійно відновити поверхню своєї ванни.

Реставрація ванн Рогатин

Якщо би комусь показати це фото чи відео, то хіба можна повірити що цій ванні вже близько 50 років? Сучасні ванни коштують досить дорого, але їхня якість не є завжди високою. Відреставрована чавунна ванна є міцною та надійною. Хоч би якою дорогою чи якісною не була ванна, однак з часом поверхня ванни псується. В такому випадку розв’язання проблеми є замовлення послугу по відновленню ванни. Важливо щоб майстер по максимуму доклав зусиль під час роботи. Але не менш важливим є те, чим покривати ванну під час роботи. Якісний матеріал – це запорука якості виконаного замовлення. Якщо користуватись дешевим матеріалом, то результат буде не найкращим.

Реставрація ванн Рогатин

Ціна за реставрацію ванн в Рогатині

Реставрація ванни 1.2Реставрація ванни 1.5Реставрація ванни 1.7АКРИЛ
2100 грн2200 грн2300 грн1100 грн
Термін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківВага: 3.1 кг
Час роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниАкрил + затверджувач
Висихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годин
*Ціна за реставрацію ванни може змінюватись залежно від вашого місця проживання та ціни на акрил

Якщо ви скористались моєю послугою по реставрації ванни в Рогатині, то буду вдячний за ваші відгуки. Дякую 🙂

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *