Реставрація ванн Винники

+38 (068) 66-36-140          +38 (095) 20-88-940

Реставрація ванн Винники. Надійне відновлення покриття ванни в домашніх умовах. Навіть якщо ванна дуже стара, і в жахливому стані, це не проблема. Завдяки сучасній технології можливо значно покращити вигляд практично будь-якої ванни. Переважно найбільше доводиться реставрувати чавунні ванни. Тому що всі знають про те, що вони міцні та надійні, і викидати їх насправді шкода. Проте, акрилові та залізні ванни відновлюються тим самим методом.

Надійне відновлення ванн у Винниках
Надійне відновлення ванн у Винниках

Реставрація ванн Винники – технологія «наливна ванна»

На сьогодні є декілька методів як реставрувати ванну. Але, якщо брати до уваги надійність та якість, то на першому місці є реставрація акрилом. Жителі Винників та інших міст переважно цікавляться цим методом. В народі ця технологія ще має назву «наливна ванна». Вона сформувалась через спосіб нанесення акрилу на ванну. Акрил дійсно просто наливається рівномірно по всій поверхні, починаючи з бортів ванни. Він плавно стікає вниз ванни, і таким чином покриває всю поверхню.

Реставрація ванн Винники
Реставрація ванн Винники

Під час роботи з ванною демонтується сифон. Під отвір підставляється посудина, в яку ще протягом певного часу повільно стікає зайвий акрил. Після повного висихання акрилу, цю посудину потрібно забрати, підчистити знизу висохлі каплі акрилу, і встановити сифон. У більшості випадків краще не встановлювати старий сифон, а придбати новий. Оскільки в старому сифоні прокладки вже можуть бути твердими, і не тримати воду. Або буває так, що сифон в загальному виглядає справним, але болт вже не зовсім добре затягується.

Відновлення металевої ванни (Винники)
Відновлення металевої ванни (Винники)

Відновлення старих ванн у Винниках, та всій Львівській області

Винники розташовані дуже близько до Львова, тому безперечно, найбільше приходиться робити ванни Львові. Проте, також періодично виконується виїзд в поблизькі села біля Винників: Бережани, Лисиничі, Підбірці, Підгірне, Миклашів, Підберізці, Чишки, Соснівка, Волиця. Перед приїздом майстра найкраще винести з ванної кімнати все, що може заважати під час роботи. Чим більше місця, тим зручніше та комфортніше працювати. Але не переймайтесь якщо, наприклад, пральну машинку для вас проблематично винести. Немає великої проблеми, якщо вона буде залишатись у ванній кімнаті.

Покраска ванни рідким акрилом
Покраска ванни рідким акрилом

Ціна за реставрацію ванн у Винниках та Львівській області

Реставрація ванни 1.2Реставрація ванни 1.5Реставрація ванни 1.7АКРИЛ
2100 грн2200 грн2300 грн1100 грн
Термін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківВага: 3.1 кг
Час роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниАкрил + затверджувач
Висихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годин
*Ціна за реставрацію ванни може змінюватись залежно від вашого місця проживання та ціни на акрил

Якщо ви скористались послугою по реставрації ванни у Винниках, то буду вдячний за ваші відгуки. Дякую 🙂

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *