Реставрація ванн Пустомити

+38 (068) 66-36-140          +38 (095) 20-88-940

Реставрація ванн Пустомити. Сьогодні багато хто вже добре розуміє, що старі ванни радянського виробництва набагато кращої якості, ніж сучасні. Особливо це стосується як основи ванни, так і її покриття. Металу набагато більше, і він кращої якості. Через це в наш час не кожен спішить викидати таку стару надійну ванну, і встановлювати нову. Ретельно зваживши всі “за” і “проти”, багато хто серйозно задумується про те, щоб реставрувати свою ванну. Якщо говорити про Пустомити, то вже в багатьох будинках чи квартирах люди користуються відновленими ваннами. 

Фарбування ванни в домашніх умовах

Великою перевагою послуги по відновленню ванн є те, що робота виконується вдома. Це дуже зручно. Відпадає необхідність демонтовувати ванну. Вже не потрібно шукати людей, яким потрібно виносити ванну та відвозити на металолом. Також зникає необхідність шукати нову ванну, витрачати на її покупку велику суму, і встановлювати у ванній кімнаті. Ці всі дії не тільки вимагають фінансових витрат, але також багато часу та зусиль. Але навіщо собі так ускладнювати життя, якщо є набагато простіший спосіб як покращити вигляд своєї ванни?

Реставрація ванн Пустомити
Реставрація ванн Пустомити

Достатньо просто зателефонувати, та зробити замовлення. В телефонному режимі можна узгодити всі деталі, та дізнатись про різні нюанси. Найкраще щоб перед тим як робити дзвінок, ви заміряли яка довжина вашої ванни. Це допоможе точно визначити ціну за роботу разом з матеріалом. В деяких випадках навіть добре зробити фото чи відео ванни, та після розмови відправити на Viber. Особливо це стосується ситуацій, коли ванна має якісь нестандартні дефекти, і у вас виникає сумнів чи вдасться це виправити. Якщо з допомогою фото чи відео неможливо реально оцінити проблему, тоді найкраще заїхати, та оглянути все на місці.

Реставрація ванн Пустомити (метод відновлення рідким акрилом)

Реставрація чавунної ванни в Пустомитах
Реставрація чавунної ванни в Пустомитах

Відновлення старих чавунних, акрилових і залізних ванн в Пустомитах. Проте, робиться реставрація також по всій Львівській області. Біля Пустомит час від часу виконується виїзд в такі села як Милошевичі, Семенівка, Щирець, Містки, Малинівка, Дуб’янка, Сердиця, Шуфраванка, Диб’янки, Полянка, Ставчани, Дібрівки, Підгайці, Любовичі, Пришляки, Оброшине, Басівка, Годовиця, Наварія, Малечковичі, Нагоряни, Поршна, Підсадки, Береги та інші.

Ціна за реставрацію ванн у Пустомитах та Львівській області

Реставрація ванни 1.2Реставрація ванни 1.5Реставрація ванни 1.7АКРИЛ
2100 грн2200 грн2300 грн1100 грн
Термін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківВага: 3.1 кг
Час роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниАкрил + затверджувач
Висихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годин
*Ціна за реставрацію ванни може змінюватись залежно від вашого місця проживання та ціни на акрил

Якщо ви скористались послугою по реставрації ванни у Пустомитах, то буду вдячний за ваші відгуки. Дякую 🙂

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *