Реставрація ванн Дунаївці

+38 (068) 66-36-140          +38 (095) 20-88-940

Реставрація ванн Дунаївці. Для того щоб відновити свою ванну якісно та на багато років, потрібно щонайменше два основні чинники. По перше – це знайти кваліфікованого реставратора, і по друге – щоб він відновлював ванну якісним матеріалом. Якщо вдасться знайти такого майстра, тоді є всі підстави бути впевненим що відновлена ванна прослужить багато років. Але може виникнути запитання, а де можна знайти такого надійного реставратора?

Кваліфікований реставратор ванн – це запорука добре зробленої роботи

Сьогодні часто можна побачити пропозицію про відновлення ванн на безплатних дошках оголошень, на дверях під’їздів чи в інших місцях. Переважно в таких оголошеннях пропонується послуга з багаторічною гарантією, та є запевнення про високу якість роботи та великий досвід. Можна подзвонити на будь-який номер, і відразу замовити послугу. Але краще замовляти такого реставратора, про якого вже є багато позитивних відгуків. В такому випадку є набагато більше шансів, що результат реставрації буде добрим.

Реставрація ванн Дунаївці
Реставрація ванн Дунаївці

Один зі способів, як можна віднайти такого майстра, це поцікавитись у своїх близьких чи знайомих. Можливо хтось з них вже відновлював свою ванну в домашніх умовах. Особливо якщо це робилось декілька років назад, тоді по стану ванни можна зробити висновок чи якісно була зроблена робота. В такому випадку слід просити контакти реставратора, і домовлятись з ним про фарбування своєї ванни. Звичайно що такий пошук надійного майстра вимагає певних зусиль. Але такі пошуки варті докладених зусиль. Тому що тільки кваліфікований майстер зможе відновити ванну таким чином, щоб вона багато років мала достойний вигляд.

Реставрація ванн Дунаївці та по всій Хмельницькій області

Відновлення ванн в Дунаївцях та навколишніх селах: Січинці, Панасівка, Воробіївка, Рахнівка, Кривчик, Гута-Блищанівська, Блищанівка, Михайлівка, Слобідка-Рахнівська, Шатава, Маків, Заставля, Залісці, Балин, Балинівка, Слобідка-Балинська, Чечельник, Вербка, Ганнівка, Степок, Нестерівці, Зеленче, Рудка, Стара Гута, Харитонівка, Тернова, Тинна, Міцівці, Лошківці, Ставище, Пільний Мукарів, Вихрівка, Підлісний Мукарів, Гірчична, Варварівка, Маліївці, Проскурівка, Стріхівці, Слобідка-Малієвецька, Сприсівка, Корначівка, Морозів, Гута-Морозівська, Гамарня, Мала Кужелівка, Джуржівка, Руда-Гірчичнянська, Велика Кужелева, Дем’янківці, Слобідка-Гірчичнянська, Іванківці, Соснівка, Велика Кужелева, Миньківці, Сивороги, Катеринівка, Мала Побіянка, Городиська, Кружківці, Притулівка, Тимків, Заголосна, Велика Побійна, Лисець, Мушкутинці, Антонівка. Держанівка, Голозубинці, Рачинці, Великий Жванчик та ще багато інших.

Ціна за реставрацію ванн в Дунаївцях і Хмельницькій області

Реставрація ванни 1.2Реставрація ванни 1.5Реставрація ванни 1.7АКРИЛ
2100 грн2200 грн2300 грн1100 грн
Термін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківВага: 3.1 кг
Час роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниАкрил + затверджувач
Висихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годин
*Ціна за реставрацію ванни може змінюватись залежно від вашого місця проживання та ціни на акрил

Якщо ви скористались послугою по реставрації ванни в Дунаївцях, то буду вдячний за ваші відгуки. Дякую 🙂

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *