Реставрація ванн Славутич

+38 (068) 66-36-140          +38 (095) 20-88-940

Реставрація ванн Славутич. Найбільш поширені ванни – це чавунні, залізні та акрилові. Кожен з цих типів ванн має свої як переваги, так і недоліки. Але звичайно що по якості та надійності на першому місці є саме чавунні ванни. І логічно, що так само чавунні ванни є на першому місці в ціновому діапазоні. Сьогодні купити нову чавунну ванну – це дуже, дуже дорого. Добре зваживши всі ці факти, власники старих чавунних ванн приймають правильне рішення замовити реставрацію. Коротко обговоримо питання як найкраще підготувати свою ванну кімнату перед приходом реставратора.

Реставрація ванн Славутич
Реставрація ванн Славутич

Що слід зробити перед приходом майстра реставратора

Чи можна користуватись ванною перед приходом майстра, який буде реставрувати ванну? Чи потрібно попередньо демонтовувати сифон? Це тільки декілька запитань на тему підготовки до процесу реставрації. Звичайно, що ви можете користуватись ванною перед приходом майстра. Якщо вона буде мокрою від води, то це аж ніяк не впливає на роботу реставратора. Тому що і так на самому початку треба шліфувати всю ванну. І в процесі, та по закінченні шліфування, весь бруд ретельно вимивається чистою водою. З огляду на це, можна дійти правильного висновку стосовно того, чи потрібно від’єднувати сифон. Якщо це зробити перед початком роботи, тоді брудна вода не буде мати куди стікати. Це вже зробить реставратор після того, як вся поверхня ванни буде підготовлена, щоб заливати акрил.

Відновлення старої чавунної ванни - Славутич
Відновлення старої чавунної ванни – Славутич

Буде дуже добре, якщо вам вдасться винести зайві речі з ванної кімнати. Мова йде про все, що може заважати під час роботи. Також це стосується простору під самою ванною, там де встановлений сифон. Інколи буває що в тому місці стоїть багато чого різного – банки від фарби, різні коробочки, мило, чи щось в цьому роді. Це все треба попередньо забрати.

Фарбування старих ванн (Славутич)
Фарбування старих ванн (Славутич)

Реставрація ванн Славутич та Київська область

Фарбування ванн в Славутичі, та в поблизьких селах: Пильня, Пустинки, Пакуль, Мньов, Глядин, Неданчині, Комарівка, Гута, Рудня, Мекшунівка, Малійки, Бірки, Скугарі, Пльохів, Ведильці, Линея, Семенягівка, та багато інших.

Наливна ванна - Славутич
Наливна ванна – Славутич

Ціна за реставрацію ванн у Славутичі та Київській області

Реставрація ванни 1.2Реставрація ванни 1.5Реставрація ванни 1.7АКРИЛ
2100 грн2200 грн2300 грн1100 грн
Термін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківВага: 3.1 кг
Час роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниАкрил + затверджувач
Висихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годин
*Ціна за реставрацію ванни може змінюватись залежно від вашого місця проживання та ціни на акрил

Якщо ви скористались послугою по реставрації ванни в Славутичі, то буду вдячний за ваші відгуки. Дякую 🙂

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *