Реставрація ванн Новоукраїнка

+38 (068) 66-36-140          +38 (095) 20-88-940

Реставрація ванн Новоукраїнка. Чому сьогодні багато шукає способів як відновити свою ванну? Насправді причин є багато. І тут справа не тільки у фінансовому питанні. А причина більше полягає в тому, що реставрувати свою ванну в багатьох випадках це набагато простіше, ніж купляти та встановлювати нову. Спробуємо трішки детальніше розібратись в цьому питанні.

Чому багато хто реставрує свої ванни, якщо можна купити нову?

Це правда що у багатьох ситуаціях ми більш схильні викинути стару річ, і замість неї купити нову. І це є мудро та правильно. Але коли йде мова про стару ванну, то все може бути зовсім по іншому. Буває так, що правильним рішенням є замовити реставрацію, і таким чином вирішити проблему зі своєю страшною ванною. Одна з причин полягає в тому, що майже завжди ванни у ванній кімнаті є обмурованими та обкладеними плиткою. І демонтаж такої ванни обов’язково спричинить руйнування плитки. Таким чином вирішення однієї проблеми призведе до іншої – прийдеться робити ремонт у всій ванній кімнаті. Також є ще одна вагома причина, чому все більше та більше людей в Новоукраїнці та інших містах роблять замовлення на реставрацію ванни.

Ця причина полягає в тому, що не кожен готовий викинути стару чавунну ванну. Ванну, яка є якісною та надійною. Хоче сьогодні люди реставрують різні ванни – залізні, чавунні та акрилові. Проте безперечно що найчастіше приходиться працювати саме з чавунними ваннами, тому що після якісної реставрації така ванна має багато переваг. Вона отримує практично нове покриття, і в той самий час залишається надійною та міцною.    

Реставрація ванн Новоукраїнка та вся Кіровоградська область

Відновлення старих ванн в Новоукраїнці та навколишніх селах: Червоний Розділ, Помічна, Новопавлівка, Піддубне, Веснянка, Олексіївка, Кирилівка, Піщаний Брід, Крикунка, Коколове, Нова Ковалівка, Перемога, Червона Поляна, Фурманівка, Юр’ївка, Щасливка, Новоподимка, Новомиколаївка, Звірівка, Подимка, Петрівка, Войнівка, Михайлівка, Кам’яний Міст, Мар’янопіль, Злинка, Схід, Улянівка, Воронівка, Єгорівка, Арепівка, Шевченкове, Далеке, Захарівка, Яблунівка, Радісне, Вільне, Нерубаївка, Ріне, Веселий Кут, Леонтовичеве, Нововодяне, Лозуватка, Леонтовичеве, Водяне, Новоєгорівка, Комишувате, Софіївка, Дическулове, Цибульки та ще багато інших. 

Ціна за реставрацію ванн в Новоукраїнську та Кіровоградській області

Реставрація ванни 1.2Реставрація ванни 1.5Реставрація ванни 1.7АКРИЛ
2100 грн2200 грн2300 грн1100 грн
Термін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківВага: 3.1 кг
Час роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниАкрил + затверджувач
Висихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годин
*Ціна за реставрацію ванни може змінюватись залежно від вашого місця проживання та ціни на акрил

Якщо ви скористались послугою по реставрації ванни в Новоукраїнці, то буду вдячний за ваші відгуки. Дякую 🙂

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *