Реставрація ванн Дубно

+38 (068) 66-36-140          +38 (095) 20-88-940

Реставрація ванн Дубно, Рівненська область (Шевченка, 170). Хоча ця ванна вже досить стара, але завдяки сучасній технології вдалось зробити з неї дуже гарну ванну. В Дубно багато людей вже відновили свої ванни подібним методом. Найчастіше доводиться реставрувати старі чавунні ванни, яким вже не один десяток років. Але також бувають випадки, коли люди псують навіть сучасні, порівняно нові ванни. Здебільшого це трапляється під час використання сильних мийних засобів.

Реставрація ванн Дубно
Реставрація ванн Дубно

Чому послуга “реставрація ванн Дубно” є такою потрібною?

Ця послуга є по справжньому потрібною багатьом людям. Заміна старої ванни несе з собою багато проблем. Набагато простіше, швидше та дешевше, якщо замовити послугу. Безумовно, покраску ванни потрібно робити тільки перевіреними, найкращими матеріалами. В результаті, ваша стара ванна буде мати знову гарний вигляд. І вам, та членам вашої сім’ї, буде приємно нею користуватись. І тут справа не тільки в красивому зовнішньому вигляді. Чиста та гладка поверхня ванни – це запорука доброго здоров’я. Тільки подумате, скільки бруду та бактерій просто неможливо відмити на ванні, яка має стару пористу поверхню!

Реставрація ванни рідким акрилом Дубно
Реставрація ванни рідким акрилом Дубно

Вартим уваги є те, що відновленню підлягають абсолютно різні ванни. Не тільки чавунні, але також металеві та акрилові. Крім того, час від часу приходиться реставрувати навіть старі піддони. Акрил розроблений таким чином, що добре підходить практично для будь-якої поверхні. Він дуже міцно та надійно тримається як на ванні, яка покрита емалью, так і на акрилових ваннах. Головне щоб зробити роботу правильно, по технології. Тоді можна бути впевненим що відновленна ванна прослужить багато років.

Відновлення ванн Дубно
Відновлення ванн Дубно

Переважно надходять замовлення з Дубно. Але ті, хто живе в поблизьких селах, тоже замовляють покраску ванни. Наприклад мешканці таких сіл: Дитиничі, Клюки, Кам’яниця, Підлужжя, Микитичі, Великі Загірці, Тараканів, Клещиха, Малі Сади, Панталія, Рачин, Єлинець, Здовбиця, Семидуби, Плоска, Гірники та багато інших населених пунктів.

Ціна за реставрацію ванн в Дубно та Рівненській області

Реставрація ванни 1.2Реставрація ванни 1.5Реставрація ванни 1.7АКРИЛ
2100 грн2200 грн2300 грн1100 грн
Термін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківВага: 3.1 кг
Час роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниАкрил + затверджувач
Висихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годин
*Ціна за реставрацію ванни може змінюватись залежно від вашого місця проживання та ціни на акрил

Якщо ви скористались послугою по реставрації ванни в Дубно, то буду вдячний за ваші відгуки. Дякую 🙂

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *