Реставрація ванн Бурштин

+38 (068) 66-36-140          +38 (095) 20-88-940

Реставрація ванн Бурштин. Хоча по всій квартирі робиться капітальний ремонт, але господар вирішив не викидати стару чавунну ванну. Навіть після того, коли він зрозумів що ванна не підходить по розмірах у ванну кімнату. Прийшлось з двох сторін підрізати по 4 сантиметри. Чому ж він не купив нову ванну? Тому що чавун є чавун — міцно і надійно.

За багато років виробники навчились робити дійсно якісний акрил для ванн. Дехто може купити акрил, щоб відновити ванну самостійно. Але більшість вважать, що набагато краще таку роботу зробить досвідчений майстер. Такий акрил з часом не жовтіє, не відлущується, і не боїться гарячої води. Головне під час реставрації належним чином підготувати ванну. Приблизно 80% всієї роботи припадає саме на підготовку, і 20% заливка рідким акрилом.

РЕСТАВРАЦІЯ ВАНН БУРШТИН (3)
Хоча можливо підібрати практично будь-який колір акрилу, але найбільш популярним залишається білий. Все ж таки білий колір передає відчуття свіжості та чистоти, і тому його найбільше вибирають. Ну і біла ванна вписується практично в будь-який інтер’єр ванної кімнати, що не скажеш наприклад про салатову, голубу чи жовту ванну.

РЕСТАВРАЦІЯ ВАНН БУРШТИН (4)

Переваги наливного акрилу (Реставрація ванн Бурштин)

Які є переваги акрилу над емаллю? Їх є багато. Найперше що хочеться зазначити — це термін експлуатації. На відміну від емалі, оригінальний акрил в десятки разів довше протримається на поверхні ванни. Ще однією з переваг є приємне відчуття на дотик. Навіть коли у ванній кімнаті прохолодно, акрил все одно набагато тепліший і приємніший на дотик. Чого аж ніяк не можна сказати про емаль.

Тому “Наливна Ванна” – це дуже популярна послуга. В Україні вже десятки тисяч, а може і сотні тисяч людей вже скористались цією послугою. Ця послуга потрібно практично всім, хто користується ванною. Рано чи пізно будь яка ванна псується, і приходить час або її замінити на нову, або реставрувати акрилом. Хто вибирає другий варіант, той приймає мудре рішення.

Послуга по відновленню ванн доступна в Бурштині, і не тільки. Можна також поїхати в Дем’янів, Старий та Новий Мартинів, Вигівку, Насташине, Слободу, Озеряни та інші села.

Ціна за реставрацію ванн в Бурштині

Реставрація ванни 1.2Реставрація ванни 1.5Реставрація ванни 1.7АКРИЛ
2100 грн2200 грн2300 грн1100 грн
Термін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківВага: 3.1 кг
Час роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниАкрил + затверджувач
Висихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годин
*Ціна за реставрацію ванни може змінюватись залежно від вашого місця проживання та ціни на акрил

Якщо ви скористались моєю послугою по реставрації ванни в Бурштині, то буду вдячний за ваші відгуки. Дякую 🙂

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *