Реставрація ванн Бар

+38 (068) 66-36-140          +38 (095) 20-88-940

Реставрація ванн Бар. Чому в наш час так багато людей цікавляться можливістю відновити свою ванну в домашніх умовах? На це є досить багато причин. Одна з них полягає в тому, що фарбування ванни відбувається за досить короткий час. Вся робота з ванною займає всього-на-всього декілька годин. Коротко розглянемо ще інші важливі причини, чому сьогодні послуга «реставрація ванн» набуває все більшої популярності.

Навіщо викидати свою стару надійну ванну, якщо можна її якісно відновити

Дехто сьогодні ретельно підходить до вирішення проблеми зі своєю страшною ванною. І якщо проаналізувати співвідношення ціни та якості нових ванн, то стає цілком зрозумілим, що набагато вигідніше відновити стару. Особливо якщо мова йде про стару чавунну ванну. Ніхто сьогодні не піддає сумніву того, що такі ванни є дуже міцними та надійними. Насправді їх шкода викидати, тому багато хто приймає рішення зробити надійну реставрацію. А що коли ванну неможливо вийняти з ванної кімнати?

Реставрація ванн Бар
Реставрація ванн Бар

Можливо хтось має помилковий погляд, що ванну реставрувати треба тільки в якомусь спеціальному приміщенні. Але це насправді не так. Вся робота відбувається у ванній кімнаті. Демонтаж ванни зовсім не потрібний. Це якраз і являється однією з вагомих причин популярності цієї послуги. Єдине, що потрібно демонтувати під час роботи – це сифон, у який стікає вода. Все інше залишається недоторканим. Змішувач, який розміщений над ванною, герметично обмотується двома кульками. Це робиться для того, щоб з нього не потрапили каплі води на ванну, і не пошкодили щойно залитий акрил.

Реставрація ванн Бар та вся Вінницька область

Відновлення ванн в Барі та навколишніх населених пунктах: Мирне, Затоки, Каноницьке, Киянівка, Йосипівці, Голубівка, Кузьминці, Семенки, Гавришівка, Терешки, Сеферівка, Буцні, Пилипи, Чемириси-Барські, Окладне, Стасюки, Регентівка, Журавлівка, Чемериське, Мигалівці, Борщі, Шершні, Діброва, Лугове, Козарівка, Гармаки, Явтухи, Гайове, Колсівка, Комарівці, Галузинці, Коричинці, Вовковинці, Шпирки, Радівці, Шевченка, Івановецьке, Іванівці, Васютинці, Лука-Барська, Горяни, Рожепи, Стодульці, Слобода-Межирівська, Сербинівці, Балки, Войнашівка, Широке, Антонівка, Мельники, Глинянка, Міжлісся, Маньківці, Токарівка, Мельники, Северинівка, Хатки, Матейкове, Межирів, Демків, Улянівка, Степанки, Мальчівці, Заможне, Митки, Матейків, Кудіївці, Олександрівка, Повал, Шевченкове, Носківці, Трудолюбівка, Павлівка, Кошаринці та ще багато інших.

Ціна за реставрацію ванн в Барі та Вінницькій області

Реставрація ванни 1.2Реставрація ванни 1.5Реставрація ванни 1.7АКРИЛ
2100 грн2200 грн2300 грн1100 грн
Термін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківВага: 3.1 кг
Час роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниАкрил + затверджувач
Висихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годин
*Ціна за реставрацію ванни може змінюватись залежно від вашого місця проживання та ціни на акрил

Якщо ви скористались послугою по реставрації ванни в Барі, то буду вдячний за ваші відгуки. Дякую 🙂

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *