Реставрація ванн Хоростків

+38 (068) 66-36-140          +38 (095) 20-88-940

Реставрація ванн Хоростків. В наш час багато хто задумується над тим, як можна якісно пофарбувати свою ванну. Як зробити зі старої ванни нову, і щоб це було не дуже дорого, та в той самий час якісно. Це можливо зробити завдяки надійній технології, яку багато хто називає «наливна ванна». Мова йде про фарбування ванни рідким акрилом. Розглянемо деякі подробиці цієї унікальної послуги.

Декілька основних етапів роботи з відновлення ванни акрилом

Перш ніж наносити на поверхню ванни акрил, її слід ретельно підготувати. Практично 90% всієї роботи з ванною займає процес підготовки. Навіть якщо на перший погляд може видаватись що ванна не потребує шліфування, однак це також обов’язково потрібно робити. Якісне шліфування ванни механічним способом – це один з основних чинників добре зробленої роботи. Тому першим етапом роботи є процес шліфування. Після того як вся ванна добре пошліфована, наступає другий етап – це ретельне знежирення. Тому що матеріал буде добре триматись тільки на тій ванні, в якій ідеально чиста вся поверхня.

Реставрація ванн в Хоросткові
Реставрація ванн в Хоросткові

В самому кінці роботи на підготовлену поверхню ванни наливається рідкий акрил. Перед цим в акрил додається спеціальний затверджувач, який продається разом з акрилом. Є певний час, впродовж якого з акрилом можна працювати, після чого він починає твердіти. Цей матеріал рівномірно наливається по всій ванні. І після повного затвердіння важко повірити що це стара ванна, якій вже багато років. Таким методом (наливна ванна) сьогодні можна відновлювати ванни з чавунною, металевою чи навіть акриловою основою.

Реставрація ванн Хоростків та вся Тернопільська область

Періодично приймаються замовлення на фарбування ванни в Хоросткові. Проте цілком можливо поїхати також в поблизькі села: Рудки, Сухостав, Яблунів, Кобиловолоки, Млиниська, Мшанець, Деренівка, Довге, Долина, Великий Говилів, Лозівка, Малий Говилів, Іванівка, Карашинці, Перемилів, Верхівці, Клювинці, Оленівка, Сорока, Хлопівка, Увисла, Целіїв, Старий Нижбірок, Нижбірок та ще багато інших. Оскільки виїзд в далеке село забирає більше часу та витрат на дорогу, то це впливає на кінцеву ціну за послугу.

Ціна за реставрацію ванн в Хоросткові та Тернопільській області

Реставрація ванни 1.2Реставрація ванни 1.5Реставрація ванни 1.7АКРИЛ
2100 грн2200 грн2300 грн1100 грн
Термін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківВага: 3.1 кг
Час роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниАкрил + затверджувач
Висихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годин
*Ціна за реставрацію ванни може змінюватись залежно від вашого місця проживання та ціни на акрил

Якщо ви скористались послугою по реставрації ванни в Хоросткові, то буду вдячний за ваші відгуки. Дякую 🙂

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *