Реставрація ванн Галич

+38 (068) 66-36-140          +38 (095) 20-88-940

Реставрація ванн Галич. Ця ванна має довжину 170 см, і я відновлював її з допомогою рідкого наливного акрилу. Не можу точно пригадати до якої вулиці належить будинок, в якому є відновлював цю ванну, чи це вул. Володимира Винниченка чи Площа Волі. Але це насправді не є так важливо. Головне що вдалося добре зробити роботу і господарі повністю задоволені результатом.

На прикладі цієї ванни добре видно що коли постаратися, то можна зробити дуже гарний стик між ванною і плиткою. дехто перед замовленням реставрації ванн має переживання що якимось чином пошкоджується плитка. І після реставрації ванни вже треба буде замінювати плитку. Але насправді це далеко не так, і навіть у цьому відео ви можете побачити що все робиться дуже акуратно.

Чи можливо відреставрувати зелену ванну? (Реставрація ванн Галич)

Дехто також вважає що відновлювати можна тільки білі ванни. Є побоювання що коли наливати акрил на зелену ванну, то зелений колір буде пробивати з під акрила. Але навіть з цього відео ви також можете побачити, що це зовсім не так. Зелені ванни також підлягають реставрації та акрил добре покриває всю поверхню ванни. Головне щоб акрил не був дуже рідким і лягав на ванну товстим шаром.

Галич – невелике, але дуже красиве містечко з дивовижними краєвидами. Не тільки мешканці Галича мають можливість замовити реставрацію ванни, але також можливо виїхати в такі поблизькі села як Крилом, Залуква, Комарів, Курилів, Попплавники, Задністрянське, Більшівці, Тустань, Межигірці та інші.

Реставрація ванни Галич

Щоб знежирити ванну перед нанесенням акрилу я не використовую розчинники чи щось подібне. Багаторічний досвід показує що найкраще знежирювати ванну звичайним мийним засобом для миття посуди. Найбільше мені подобаються Gala або Fairy. Вони дійсно дуже добре знежирюють поверхню ванни, а це дуже необхідно для того щоб акрил надійно тримався на поверхні ванни. Інколи бувало що я знежирював ванну мийними засобами інших виробників. Але все ж таки переконався що Fairy і Gala є найкращими.

Ціна за реставрацію ванн в Галичі

Реставрація ванни 1.2Реставрація ванни 1.5Реставрація ванни 1.7АКРИЛ
2100 грн2200 грн2300 грн1100 грн
Термін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківВага: 3.1 кг
Час роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниАкрил + затверджувач
Висихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годин
*Ціна за реставрацію ванни може змінюватись залежно від вашого місця проживання та ціни на акрил

Якщо ви скористались моєю послугою по реставрації ванни в Галичі, то буду вдячний за ваші відгуки. Дякую 🙂

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *