Реставрація ванн Хмільник

+38 (068) 66-36-140          +38 (095) 20-88-940

Реставрація ванн Хмільник. Як правильно діяти, коли вже зовсім нема сил дивитись на свою страшну ванну, а купити нову нема можливості? Один з варіантів, як багато хто в Хмільнику вирішує таку проблему, це зробити реставрацію ванни. Це означає, що в себе вдома можна наскільки відновити свою ванну, що вона практично нічим не буде відрізнятись від нової. Хоч би в якому поганому стані вона була, після реставрації ванна сяє білизною та свіжістю.

Реставрація ванн Хмільник
Реставрація ванн Хмільник

3 причини, чому варто замовити реставрацію своєї ванни

Коротко розглянемо 3 основні причини, чому в наш час послуга з відновлення старих ванн стає все більш популярною. Перше – це досить зручно та швидко. Сьогодні кожен цінує свій час, як ніколи раніше. А замовивши реставрацію, можна особисто переконатись як все відбувається просто та за короткий термін. Декілька годин роботи над ванною, і все готово! Дехто навіть каже: “Ого, поки я тут займався своїми справами, ви вже так швидко все зробили”.

Відновлення ванн Хмільник
Відновлення ванн Хмільник

Друга причина – не потрібно руйнувати плитку, щоб замінити ванну. А це досить вагома підстава в сторону зробити реставрацію. Тому що вдасться відновити ванну, і при цьому плитка залишиться не пошкодженою. Це може бути не важливим для тих, хто робить повністю ремонт у своїй ванній кімнаті. Коли повністю демонтується плитка та все інше. А хто хоче покращити вигляд ванни, і при цьому нічого не пошкодити, звісно що вибирає один зі способів реставрації.

Надійна реставрація старої чавунної ванни (Хмільник)
Надійна реставрація старої чавунної ванни (Хмільник)

І третя причина, чому все ж таки варто замовити реставрацію ванни, це доступна ціна. Візьмімо для приладу покупку в магазині нової чавунної ванни. В середньому ціна за таку ванну буде в десять разів більшою, ніж ціна за реставрацію рідким акрилом! В десять разів – це дуже багато. Хто вміє добре рахувати свої гроші, звичайно що приймає рішення зробити реставрацію.

Фарбування емалі ванни - місто Хмільник
Фарбування емалі ванни – місто Хмільник

Реставрація ванн Хмільник та вся Вінницька область

Біля Хмільника є багато селищ, куди також приходиться їздити на замовлення: Вербівка, Лелітка, Соколова, Березна, Дібрівка, Кушелівка, Війтівці, Курилівка, Томашпіль, Качанівка, Будків, Великий Митник, Філіопіль, Порик, Широка Гребля, Голодьки, Стара Гута, Кожухів та ще безліч інших.

Ціна за реставрацію ванн в Хмільнику і Вінницькій області

Реставрація ванни 1.2Реставрація ванни 1.5Реставрація ванни 1.7АКРИЛ
2100 грн2200 грн2300 грн1100 грн
Термін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківВага: 3.1 кг
Час роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниАкрил + затверджувач
Висихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годин
*Ціна за реставрацію ванни може змінюватись залежно від вашого місця проживання та ціни на акрил

Якщо ви скористались послугою по реставрації ванни у Хмільнику, то буду вдячний за ваші відгуки. Дякую 🙂

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *