Реставрація ванн Бережани

+38 (068) 66-36-140          +38 (095) 20-88-940

Реставрація ванн Бережани. Це металева ванна, яка за 8 років користування досить сильно зіпсувалась. Можна побачити що емаль на цій ванні в багатьох місцях сильно стерлась. Почала пробиватись іржа як на дні, так і на стінках ванни. Якби ще деякий час нічого з нею не робити, то скоріш за все що на дні вже б з’явились наскрізні дірки. Господарі вагались прийняти рішення – робити реставрацію чи розбивати плитку і встановлювати нову ванну. Добре зваживши всі плюси та мінуси, було прийнято рішення відновити ванну наливним акрилом.

Реставрація ванн Бережани
Реставрація ванн Бережани

Відновлювати свою стару ванну чи купляти нову?

З таким вибором рано чи пізно зустрічається практично кожен з нас. Навіть якщо дуже ретельно доглядати за своєю ванною чи піддоном, однак з роками покриття місцями може пошкоджуватись чи втрачати свій гарний вигляд. А в багатьох випадках практично не можливо безболісно замінити ванну. Майже завжди треба збивати плитку. А це означає що заміна старої ванни на нову обов’язково призведе до капітального ремонту у всій ванній кімнаті.

Відновлення страшної ванни - Бережани
Відновлення страшної ванни – Бережани

Ось чому все більше людей відновлюють свої ванни, замість того щоб купляти нові. В Бережанах таким чином вже багато хто відновив свою чавунну, залізну чи акрилову ванну. Переважно люди передають один одному інформацію про цю послугу. Діляться своїм досвідом, наприклад в якому стані відреставрована ванна через багато років. Це важливо, оскільки ванна відразу може виглядати красивою, але добре знати якою вона буде після багатьох років експлуатації.

Фарбування ванн - місто БЕРЕЖАНИ
Фарбування ванн – місто БЕРЕЖАНИ

Реставрація ванн Бережани та вся Тернопільська область

Переважно замовлення на ремонт ванни надходять з Бережан. Але час від часу приходить робити виїзд в навколишні села: Посухів, Вільховець, Рибники, Рай, Надорожнів, Червоне, Мечищівська, Молохів, Кути, Гутисько, Городиська, Зеленів, Лопушня, Підвисоке, Демня, Куряни, Павлів, Рогачин, Волиця, Гайок, Лапшин, Гиновичі, Жуків, Підлісне, Надрічне, Баранівка, Куропатники, Потік, Бишки, Шибалин, Ясне, Ценів, Сеньків, Комарівка, Дибще, Потутори, Жовнівка, Базниківка та інші. Можливо у вас є запитання стосовно процесу відновлення ванни. Телефонуйте, щоб отримати детальну консультацію.

Відновлення залізної ванни (БЕРЕЖАНИ)
Відновлення залізної ванни (БЕРЕЖАНИ)

Ціна за реставрацію ванн в Бережанах та Тернопільській області

Реставрація ванни 1.2Реставрація ванни 1.5Реставрація ванни 1.7АКРИЛ
2100 грн2200 грн2300 грн1100 грн
Термін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківВага: 3.1 кг
Час роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниАкрил + затверджувач
Висихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годин
*Ціна за реставрацію ванни може змінюватись залежно від вашого місця проживання та ціни на акрил

Якщо ви скористались послугою по реставрації ванни в Бережанах, то буду вдячний за ваші відгуки. Дякую 🙂

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *