Реставрація ванн Ладижин

+38 (068) 66-36-140          +38 (095) 20-88-940

Реставрація ванн Ладижин. Внаслідок багаторічної експлуатації практично будь-яка ванна набуває поганого, а іноді навіть жахливого вигляду. Емаль на ванні покривається тріщинами, подряпинами, плямами й тому подібне. Такі старі ванни потребують заміни. Проте, сьогодні не кожен спішить замінювати свою надійну стару ванну на нову. У багатьох випадках це досить дорого і складно. Крім того, сучасні ванни, в порівнянні з колишніми, не славляться своєю надійністю та міцною основою. Мешканці Ладижина все частіше приймають рішення не купляти нову ванну, а зробити якісну реставрацію своєї старої ванни. Коротко розглянемо які ванни підлягають реставрації, а які ні.

Реставрація ванн Ладижин
Реставрація ванн Ладижин

Технологія відновлення залізних, чавунних та акрилових ванн

За багато років прийшлось працювати з сотнями різних ванн. Найчастіше це ванни на чавунній основі. Вони дуже міцні та надійні, через що господарі таких ванн переважно не викидають їх, а замовляють реставрацію. Залізна та акрилові ванни теж цілком можливо відновити по тій самій технології. Якщо сказати коротко та просто, то підлягають реставрації практично всі ванни. Але інколи можна побачити такі екземпляри, що навіть нема змісту робити реставрацію.

Відновлення ванни Ладижин
Відновлення ванни Ладижин

Мова йде про випадки, коли залізна ванна покривається іржею. Якщо іржі порівняно небагато, і ще є “живий” метал, то це не проблема. Таке місце зачищається та обробляється шпаклівкою. І після реставрації зовсім не видно того проблемного місця. Але бувають випадки, коли залізна ванна дуже сильно пошкоджена іржею. В такій ситуації вже нема змісту її реставрувати. Хоча можна зробити, щоб в неї був красивий зовнішній вигляд. Але нема гарантії що така ванна прослужить ще якийсь час.

Професійне фарбування ванни (ЛАДИЖИН)
Професійне фарбування ванни (ЛАДИЖИН)

Реставрація ванн Ладижин та інші міста Вінницької області

Професійне фарбування ванн в Ладижині, та з виїздом в навколишні села: Оляниця, Лукашівка, Улянівка, Білоусівка, Богданівка, Заозерне, Василівка, Новоселівка, Степашки, Маньківка, Гути, Глинське, Михайлівка, Харпачка, Басаличівка, Ярмолинці, Дмитренки, Бубнівка, Крутогорб, Жерденівка, Ладижинські Хутори, Губник, Четвертинівка та ще багато інших. 

Ціна за реставрацію ванн в Ладижині та Вінницькій області

Реставрація ванни 1.2Реставрація ванни 1.5Реставрація ванни 1.7АКРИЛ
2100 грн2200 грн2300 грн1100 грн
Термін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківВага: 3.1 кг
Час роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниАкрил + затверджувач
Висихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годин
*Ціна за реставрацію ванни може змінюватись залежно від вашого місця проживання та ціни на акрил

Якщо ви скористались послугою по реставрації ванни у Ладижині, то буду вдячний за ваші відгуки. Дякую 🙂

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *