Реставрація ванн Ходорів

+38 (068) 66-36-140          +38 (095) 20-88-940

Реставрація ванн Ходорів. Перед тим як викидати свою якісну стару ванну, варто зупинитись і подумати. А взагалі це єдине вирішення проблеми зі своєю ванною, чи можливо є якісь інші варіанти? На перший погляд, видається що покупка нової ванни – це єдине правильне рішення. Але заміна старої ванни на нову майже завжди є досить важкою справою. Демонтаж старої ванни несе з собою багато додаткових фінансових витрат. Інколи після демонтажу ванни приходиться робити ремонт у ванній кімнаті, оскільки пошкоджується плитка. Через це багато хто сьогодні більш схильний зробити реставрацію, а не купувати нову ванну.

Реставрація ванн Ходорів
Реставрація ванн Ходорів

Якісне фарбування ванни – це цілком можливо в наш час

Декілька десятків років тому послуга з відновлення ванн на дому тільки починала набирати обертів. В ті часи ще не була добре відпрацьована технологія як реставрувати ванну. Також проблемно було знайти надійний матеріал для ванн. Точніше сказати, матеріалів для фарбування ванн було не мало, але ще не було точно відомо як буде виглядати відновлена ванна через певну кількість років. Але з роками стало зрозуміло, що одним з найкращих матеріалів для фарбування ванн є наливний акрил. В Ходорові переважно всі просять, щоб відновити їхню ванну саме рідким акрилом.

Відновлення ванн Ходорів
Відновлення ванн Ходорів

Наливний акрил спеціально розроблений для різних ванн – акрилових, залізних та чавунних. Акрил є білого кольору. Проте, за побажанням, можливо додати кольоровий барвник. Це буде особливо актуально для тих, хто хоче в результаті отримати не білу, а кольорову ванну. Є 4 основні барвники – жовтий, червоний, синій та зелений. Варто також згадати про ще один важливий плюс в сторону акрилу – це відсутність різкого, неприємного запаху.

Наливна ванна (ХОДОРІВ)
Наливна ванна (ХОДОРІВ)

Реставрація ванн Ходорів та ще багато інших міст Львівської області

Цілком можливо зробити відновлення ванни як в Ходорові, так і в поблизьких селах: Загірочка, Добрівляни, Бортники, Буковина, Молотів, Демидів, Бородчиці, Жирова, Заліски, Кам’яне, Піддністряни, Городище, Отиневичі, Чорний Острів, Городищенське, Дуліби, Лучани, Ліщини, Грусятичі, Дуліби, Вовчатичі, Садки, Долиняни, Вербиця, Помонята, Княгиничі, Сугрів, Вербиця, Підліски, Новосільці, Черемхів, Молодинче та багато інших.  

Фарбування чавунної ванни - Ходорів
Фарбування чавунної ванни – Ходорів

Ціна за реставрацію ванн в Ходорові та Львівській області

Реставрація ванни 1.2Реставрація ванни 1.5Реставрація ванни 1.7АКРИЛ
2100 грн2200 грн2300 грн1100 грн
Термін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківВага: 3.1 кг
Час роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниАкрил + затверджувач
Висихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годин
*Ціна за реставрацію ванни може змінюватись залежно від вашого місця проживання та ціни на акрил

Якщо ви скористались моєю послугою по реставрації ванни в Ходорові, то буду вдячний за ваші відгуки. Дякую 🙂

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *