Реставрація ванн Нікополь

+38 (068) 66-36-140          +38 (095) 20-88-940

Реставрація ванн Нікополь. Якщо вже нема сил дивитись на свою страшну ванну, то це означає, що варто задуматись над можливістю зробити реставрацію. Про таку унікальну послугу сьогодні дехто може чути вперше. Але в Нікополі гарантовано що не залишилось жодного багатоквартирного будинку, в якому хоча б хтось один не відновлював свою ванну. З кожним роком спостерігається збільшення попиту на цю послугу. І на це є дуже вагомі причини. Розглянемо декілька з них.

Реставрація ванн Нікополь
Реставрація ванн Нікополь

Чому все більше та більше людей реставрують свої старі ванни

Насправді причин є досить багато, але ми коротко розглянемо тільки основні. Річ в тому, що не кожен може демонтувати ванну, через те що вона замурована та обкладена плиткою. В багатьох випадках просто фізично неможливо вийняти стару ванну, і на її місце встановити нову. Внаслідок демонтажу ванни руйнується плитка. А якщо реставрувати ванну, тоді нема ніяких пошкоджень ані плитки, ані сантехніки у ванній кімнаті. Щоправда, сьогодні часто замовляють відновлення ванни навіть ті, хто має можливість безперешкодно замінити стару ванну на нову. Це відбувається, тому що насправді старі чавунні ванни є надзвичайно міцними та надійними. Багато хто розуміє наскільки це немудро – викинути чавунну ванну, і за великі гроші на її місце встановити нову акрилову чи металеву.

Відновлення чавунної ванни (Нікополь)
Відновлення чавунної ванни (Нікополь)

Особливо якщо говорити про сучасні акрилові ванни, то вони дійсно гарно виглядають. Але що можна сказати про їхню надійність та міцність? Такі ванни дуже тонкі. Особливо хто має велику вагу, варто задуматись чи купляти нову акрилову ванну. Оскільки майже кожного дня люди дзвонять, і запитують чи можна якось виправити тріщину в акриловій ванні. З чавунною ванною такого ніколи трапитись не може. Це тільки декілька основних причин того, чому в багатьох випадках все ж таки краще замовити реставрацію.

Якісна реставрація рідким акрилом старої ванни - НІКОПОЛЬ
Якісна реставрація рідким акрилом старої ванни – НІКОПОЛЬ

Реставрація ванн Нікополь та Дніпропетровська область

Відновлення старих ванн в Нікополі та поблизьких селах: Капулівка, Покровське, Олексіївка, Чортомлик, Старозаводське, Приміське, Південне ,Першотравневе, Чкалове, Кам’янське, Мусіївка, Придніпровське, Червоногригорівка, Західне, Східне та ще багато інших.

Фарбування великої ванни - Нікополь
Фарбування великої ванни – Нікополь

Ціна за реставрацію ванн в Нікополі та Дніпропетровській області

Реставрація ванни 1.2Реставрація ванни 1.5Реставрація ванни 1.7АКРИЛ
2100 грн2200 грн2300 грн1100 грн
Термін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківВага: 3.1 кг
Час роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниАкрил + затверджувач
Висихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годин
*Ціна за реставрацію ванни може змінюватись залежно від вашого місця проживання та ціни на акрил

Якщо ви скористались послугою по реставрації ванни в Нікополі, то буду вдячний за ваші відгуки. Дякую 🙂

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *