Реставрація ванн Білопілля

+38 (068) 66-36-140          +38 (095) 20-88-940

Реставрація ванн Білопілля. Є багато причин, чому ванна з часом потребує відновлення. Є такі міста, де у всіх з крана тече погана вода. І з роками на поверхні ванни утворюється наліт, який практично неможливо нічим відмити. Або ж може бути ситуація – пошкодження емалі ванни внаслідок падіння якого предмета. Хоч би яка була причина жахливого стану ванни – одна з цим щось треба робити. Коротко розглянемо як багато мешканців Білопілля та інших міст України вирішили проблему зі своєю страшною ванною.

Метод відновлення ванни дуже простий, і дуже ефективний

Технології не стоять на місці, а завжди розвиваються. Те саме можна сказати про таку відому послугу як «реставрація ванн». Колись переважно використовувались емалі та фарби не дуже високої якості. Тому був період, коли ця послуга не досить сильно розвивалась. Але в певний момент було розроблено матеріал, який став беззаперечним лідером – це наливний рідкий акрил. Спробувавши цей матеріал в роботі, багато майстрів (реставраторів) прийняли остаточне рішення надалі працювати тільки з акрилом. Але чому наливний акрил серед інших матеріал має таку велику популярність?

Реставрація ванн Білопілля
Реставрація ванн Білопілля

Одна з причин – це відсутність поганого запаху в процесі роботи. Особливо хто має малих дітей, часто запитують чи буде відчутним різкий запах під час реставрації та після неї. Зовсім не потрібно покидати квартиру чи будинок, щоб уникнути їдкого запаху. Також до переваг можна додати швидкий процес роботи. Колись робота з ванною виконувалась впродовж декількох днів. На цей час не потрібно їздити кожного дня, а вся робота виконується за декілька годин.

Реставрація ванн Білопілля та вся Сумська область

Відновлення старих ванн в Білопіллі та навколишніх селах: Перемога, Коваленки, Біловишневе, Воронівка, Зарічне, Горобівка, Головачі, Карвченкове, Барило, Безсокирне, Штанівка, Дудченки, Котенки, Смоляниківка, Янченки, Москаленки, Ганнівка-Вирівська, Цимбарівка, Куянівка, Нагірнівка, Кальченки, Новопетрівка, Крижик, Шкуратівка, Червоне, Сергіївка, Миколаївка-Тернівська, Копилове, Сапушине, Кошарське, Гатка, Череватівка, Бабаківка, Новий Мир, Дяківка, Шпокалка, Піски, Нові Вирки, Старі Вирки, Стукалівка, Голишівське, Атинське, Рижівка, Манухівка, Бояро-Лежачі, Іванівка, Голишівське, Будки, Сохани, Гиріне, Новоіванівка, Соляники, Іскрисківщина, Безсалівка, Нескучне, Волфине, Шпиль, Кисла Дубина, Павлівка, Бубликове, Гуринівка, Василівщина, Мар’янівка, Мороча, Степанівка, Мелячиха, Мирлоги, Катеринівка, Річки, Діброва, Бондарівщина, Максимівщина та ще багато інших.

Ціна за реставрацію ванн в Білопіллі та Сумській області

Реставрація ванни 1.2Реставрація ванни 1.5Реставрація ванни 1.7АКРИЛ
2100 грн2200 грн2300 грн1100 грн
Термін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківВага: 3.1 кг
Час роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниАкрил + затверджувач
Висихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годин
*Ціна за реставрацію ванни може змінюватись залежно від вашого місця проживання та ціни на акрил

Якщо ви скористались послугою по реставрації ванни в Білопіллі, то буду вдячний за ваші відгуки. Дякую 🙂

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *