Реставрація ванн Бучач

+38 (068) 66-36-140          +38 (095) 20-88-940

Реставрація ванн Бучач. Дехто сьогодні навіть не знає про послугу з відновлення ванн. Але переважна більшість людей щось чули, або й навіть вже реставрували свою ванну. Існує декілька відомих методів відновлення ванн – це «НАЛИВНА ВАННА», «АКРИЛОВИЙ ВКЛАДИШ» та «ЕМАЛІРОВКА». Мешканці Бучача переважно замовляють реставрацію наливним акрилом. Коротко розглянемо як відбувається весь процес роботи.

Реставрація ванн Бучач
Реставрація ванн Бучач

Коротко про процес реставрації ванни наливним акрилом

Приблизно 80% часу та зусиль витрачається на підготовку поверхні ванни, і 20% – сам процес заливки акрилу. Ретельна підготовка поверхні ванни – це дуже важливо. Тому що від цього у великій мірі буде залежати якість відновленої ванни. З самого початку вся ванна ретельно шліфується механічним способом. Це найбільш шумний етап роботи. Проте завдяки шліфуванню вдається забрати глянець, зачистити ванну від бруду, та в деяких випадках навіть дещо вирівняти поверхню.

Відновлення ванн Бучач
Відновлення ванн Бучач

Після того, як зроблено якісне шліфування, відбувається наступний важливий етап – знежирення поверхні ванни. Щоб акрил надійно тримався на ванні, поверхня має бути абсолютно чистою. Після завершення цих процедур ванну слід ретельно висушити та навіть трішки нагріти. Каплі води чи вологі місця повністю мають бути відсутні по всій ванні. Наступний етап – це заливка акрилу. У відро з акрилом добавляється спеціальний затверджувач, після чого робиться ретельне перемішування. Готовий акрил відразу наливається по всій поверхні ванни, і таким чином вся внутрішня частина ванни повністю відновлюється. Це тільки короткий опис того, як відбувається вся робота з відновлення ванни.

Фарбування ванн - Бучач
Фарбування ванн – Бучач

Професійна реставрація ванн Бучач та інші місцевості Тернопільської області

Фарбування старих ванн в Бучачі та навколишніх селах: Жизномир, Сороки, Ліщанці, Зубрецька, Бариш, Порохова, Озеряни, Бертники, Переволока, Старі Петликівці, Осівці, Бобулинці, Зарваниця, Підзамочок, Зелена, Доброполе, Хмелівка, Стара Брикуля, Нова Брикуля, Пилява, Мартинівка, Нові Петликівці, Пушкарі, Матеушівка, Пишківці, Трибухівці, Цвітова, Джуринська Слобідка, Джурин, Полівці, Палашівка, Базар, Передмістя, Язловець та ще багато інших. Якщо вас цікавлять якісь подробиці стосовно процесу реставрації чи замовлення, то ви завжди можете зателефонувати для отримання детальної консультації.

Професійна покраска ванн (БУЧАЧ)
Професійна покраска ванн (БУЧАЧ)

Ціна за реставрацію ванн в Бучачі та Тернопільській області

Реставрація ванни 1.2Реставрація ванни 1.5Реставрація ванни 1.7АКРИЛ
2100 грн2200 грн2300 грн1100 грн
Термін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківВага: 3.1 кг
Час роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниАкрил + затверджувач
Висихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годин
*Ціна за реставрацію ванни може змінюватись залежно від вашого місця проживання та ціни на акрил

Якщо ви скористались послугою по реставрації ванни в Бучачі, то буду вдячний за ваші відгуки. Дякую 🙂

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *