Реставрація ванн Хмельницький

+38 (068) 66-36-140          +38 (095) 20-88-940

Реставрація ванн Хмельницький, проспект Миру, 72. Це в мікрорайоні “Виставка”, неподалік від вулиць Панаса Мирного та Свободи. Хмельницький – гарне і велике місто. Велика частина мешканців Хмельницького користуються ваннами, яким вже багато десятків років. Стара ванна є міцною та надійною. В радянські часи старались робити так, щоб речі служили довго. Це можна сказати також про старі радянські ванни, особливо про чавунні. Такі ванни дуже важкі та товсті. На відміну від сучасних нових акрилових ванн, така ванна точно ніколи не трісне під ногами. І навіть якщо у неї впаде щось дуже важке, то в гіршому випадку може відкололись шматочок емалі, але чавунну ванну пробити практично не можливо.

Реставрація ванн Хмельницький
Реставрація ванн Хмельницький

Розуміючи переваги надійності старих ванн, багато мешканців Хмельницького вирішують не викидати їх, а знайти порядну людину, яка вміє добре відновлювати ванни. На що слід зважати, коли ви вибираєте майстра для виконання цієї роботи? Найперше зверніть увагу на його досвід в цій діяльності. Щоб так не трапилось що майстер тільки недавно розпочав цим займатись, і ваша ванна стала для нього місцем для навчання та експериментів. Тому обов’язково дізнайтесь скільки років майстер вже відновлює ванни. Найкраще було би знайти майстра, щоб його стаж роботи був не менше 5 років.

Покраска ванни Хмельницький
Покраска ванни Хмельницький
Покраска старої ванни акрилом Хмельницький
Покраска старої ванни акрилом Хмельницький

Де знайти відгуки про послугу “реставрація ванн Хмельницький”

Крім стажу майстра, варто почути відгуки про його роботу. Де їх можна знайти? Якщо майстер рекламує свою послугу в соціальній мережі, то можете зайти на його сторінку, і прочитати як люди відгукуються про його роботу. Також сьогодні майстер, який займається професійно реставрацією ванн, має мати свій сайт або свою бізнес сторінку. На цих ресурсах також можна знайти відгуки клієнтів та портфоліо.

Реставрація чавунної ванни Хмельницький
Реставрація чавунної ванни Хмельницький

Відновлення ванн Хмельницький та Хмельницька область

Можливо вас цікавить не тільки реставрація ванн Хмельницький, а також в інших містах – Кам’янець-Подільський, Шепетівка, Нетішин, Славута, Старокостянтинів, Полонне, Красилів, Волочиськ, Ізяслав, Городок, Дунаївці, Летичів, Деражня, Віньківці, Теофіполь. А в Хмельницькому можна зробити ванну в таких районах як Молодіжний, Дехтярка, Дивокрай, Отрадне, Виставка, Заріччя, Лезневе, Гречани, Дубово, Озерна, Ружична, Книжківці.

Ціна за реставрацію ванн в Хмельницькому та Хмельницькій області

Реставрація ванни 1.2Реставрація ванни 1.5Реставрація ванни 1.7АКРИЛ
2100 грн2200 грн2300 грн1100 грн
Термін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківВага: 3.1 кг
Час роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниАкрил + затверджувач
Висихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годин
*Ціна за реставрацію ванни може змінюватись залежно від вашого місця проживання та ціни на акрил

Якщо ви скористались послугою по реставрації ванни в Хмельницькому, то буду вдячний за ваші відгуки. Дякую 🙂

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *