Реставрація ванн Болехів

+38 (068) 66-36-140          +38 (095) 20-88-940

Реставрація ванн Болехів, вул. Данила Галицького 126. Цей будинок на самому початку Болехова, якщо їхати зі сторони Гошева. Розмір цієї ванни стандартний — 150 см довжина, і 70 см ширина. У всій квартирі, та у ванній кімнаті був зроблений сучасний ремонт. Залишилось тільки зробити реставрацію ванни. Було прийнято рішення відновити цю ванну рідким акрилом, оскільки станом на 2021 рік цей метод вважається одним з найкращих. Постараюсь коротко пояснити чому.

Чому метод “Наливна ванна” вважається найкращим?

Особливо металеві ванни не мають товстих стінок. Це далека не чавунні ванни, де товщина стінки може досягати близько 1 сантиметра. А якщо говорити про сучасні металеві ванни, то там в цьому плані взагалі катастрофа. В дешевих металевих ваннах товщина стінки може бути всього декілька міліметрів. Ось чому дня реставрації таких ванн найкраще підходить наливний акрил.

Після повного висихання акрилу (а це відбувається приблизно за 1 добу) ви отримуєте ванну, яка буде набагато краще зберігати тепло. Вода в такій ванній буде втрачати свою температуру вже не так швидко, оскільки акрил на стінках та дні ванни буде таким собі “теплоізолятором”. Ще варто згадати про те, що акрил дуже міцно контактує з покриттям ванни. Це досягається завдяки якісному шліфуванню та знежиренню ванни під час реставрації. Практично кожен майстер, який сьогодні відновлює ванни, зможе також сказати Вам що на даний час найкраще відновлювати ванни наливним акрилом. Ви можете подзвонити до будь-якого майстра в будь-яке місто України, і 99.9 % що він повністю підтвердить те, що написано на цій сторінці.

Покраска ванни в Болехові
Покраска ванни в Болехові

Реставрація ванн Болехів та вся Івано-Франківська область

Болехів є досить великим містечком. Вже не один раз доводилось відновлювати ванни в Болехові. Але також можна поїхати на замовлення в Гошів, Гериня, Тяпче, Тисів, Лисовичі, Моршин, Гузіїв, Підбережжя, Тяпче та інші села. Підлягають реставрації не тільки такі металеві ванни, як на цьому відео, а технологія дозволяє реставрувати також старі чавунні ванни, і навіть сучасні акрилові. Телефонуйте, якщо у Вас з’явились запитання.

Реставрація ванни Болехів
Покраска старої ванни Болехів

Ціна за реставрацію ванн в Болехові

Реставрація ванни 1.2Реставрація ванни 1.5Реставрація ванни 1.7АКРИЛ
2100 грн2200 грн2300 грн1100 грн
Термін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківВага: 3.1 кг
Час роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниАкрил + затверджувач
Висихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годин
*Ціна за реставрацію ванни може змінюватись залежно від вашого місця проживання та ціни на акрил

Якщо ви скористались моєю послугою по реставрації ванни в Болехові, то буду вдячний за ваші відгуки. Дякую 🙂

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *