Реставрація ванн Сміла

+38 (068) 66-36-140          +38 (095) 20-88-940

Реставрація ванн Сміла. Відновлення старих ванн – це дуже популярна та потрібна послуга. Всього-на-всього декілька годин роботи над ванною, і результат просто вражаючий! Зовсім немає значення ванна чавунна, металева чи акрилова. Внаслідок ретельної реставрації навіть дуже страшній ванні цілком можливо дати нове життя. Іржа, жовті плями, тріщини, сколи – це все залишається в минулому.

Реставрація ванн Сміла
Реставрація ванн Сміла

Чи можливо реставрувати ванну, якщо в минулому її вже фарбували?

На це запитання час від часу доводиться відповідати під час телефонної розмови. Інколи господарі пробують зробити реставрацію ванни своїми руками. Насправді це можливо зробити якісно та надійно, але для цього треба мати необхідні знання та якісний матеріал. Але бувають випадки, що декому не вдається самостійно відновити свою ванну, через недотримання правильної технології. І тоді приходиться переробляти ванну. Або може бути інша ситуація. Наприклад ванну відновлював майстер, але вже пройшло дуже багато років, і вона потребує повторної реставрації.

Відновлення ванни (Сміла)
Відновлення ванни (Сміла)

Навіть за таких обставин немає жодних проблем, щоб повторно реставрувати ванну. Спочатку оцінюється в якому стані попереднє покриття ванни. Чи цей матеріал міцно тримається, чи може він вже почав тріскати та відлущуватись. У більшості випадків потрібно повністю зачищати старе покриття. Для цього потрібно виділити дещо більше часу та зусиль. Також на таку ванну витрачається більше різних розхідних матеріалів. Тому ціна за роботу буде трішки вищою, якщо ванна в минулому вже відновлювалась.

Наливна ванна (СМІЛА)
Наливна ванна (СМІЛА)

Реставрація ванн Сміла та вся Черкаська область

Відновлення старих ванн в Смілі та поблизьких селищах: Холоднянське, Мала Смілянка, Лузанівка, Тернівка, Попівка, Санжариха, Степок, Ковалиха, Миколаївка, Ротмістрівка, Мельниківка, Вовківка, Балаклія, Костянтинівка, Теклине, Мале Старосілля, Будки, Білозір ’я, Дубіївка, Плоске, Ірдинівка, Хацьки, Степанки, Зелевки, Малий Бузуків, Голов ’ятине, Сунки, Шеченка, Лісове, Березняки, Райгород, Червоне, Сердюківка та ще багато інших. Якщо виникають запитання, тоді телефонуйте щоб отримати необхідну консультацію.

Покраска чавунної ванни - Сміла
Покраска чавунної ванни – Сміла

Ціна за реставрацію ванн в Смілі та Черкаській області

Реставрація ванни 1.2Реставрація ванни 1.5Реставрація ванни 1.7АКРИЛ
2100 грн2200 грн2300 грн1100 грн
Термін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківВага: 3.1 кг
Час роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниАкрил + затверджувач
Висихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годин
*Ціна за реставрацію ванни може змінюватись залежно від вашого місця проживання та ціни на акрил

Якщо ви скористались послугою по реставрації ванни Смілі, то буду вдячний за ваші відгуки. Дякую 🙂

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *