Реставрація ванн Рава-Руська

+38 (068) 66-36-140          +38 (095) 20-88-940

Реставрація ванн Рава-Руська. Чим старіша ванна, тим більше від постійного користування псується її поверхня. Дехто пробує вирішити цю проблему з допомогою сильних мийних засобів. Вони певною мірою допомагають відбілити емаль ванни, але не на довго. Сильна хімія дійсно добре вичищає поверхню ванни, але вона також поступово руйнує емаль. Як результат, поверхня ванни починає забруднюватись досить швидко. І тоді вже ніякі мийні засоби не допомагають. Що ж тоді робити, коли поверхня ванни стала неприємною на дотик та жахливо виглядає? Коротко обговоримо найпопулярніший метод відновлення старих ванн – «Наливна Ванна».

Реставрація ванн Рава-Руська
Реставрація ванн Рава-Руська

Найкращий спосіб як реставрувати свою ванну – це реставрація рідким акрилом

Вже не один десяток років беззаперечним лідером серед способів відновлення ванн являється метод «Наливна Ванна». Так з роками почали називати спосіб фарбування ванни акрилом, оскільки акрил рівномірно наливається на ванну. На даний момент не існує кращої технології, як за короткий час відновити ванну. Звичайно що цей метод не є найдешевшим, проте він має досить багато переваг. Які є переваги відновлення ванн акрилом?

Відновлення старих ванн Рава-Руська
Відновлення старих ванн Рава-Руська

Їх насправді є багато, але згадаємо тільки декілька. Найперше, це відсутність різкого, неприємного запаху. Це дуже важливо, тому що господарям помешкання вже не приходиться декілька днів дихати хімією чи кудись виїжджати. Акрил, на відміну від інших дешевих матеріалів, не має їдкого запаху. Ще з основних переваг можна згадати про те, що акрил красиво виглядає та міцно тримається на ванні. Якщо ретельно підготувати поверхню ванни перед заливкою акрилу, тоді він тримається просто намертво. Також будь-яка ванна, яка була відновлена акрилом, стає набагато теплішою.

Фарбування ванн (РАВА-РУСЬКА)
Фарбування ванн (РАВА-РУСЬКА)

Реставрація ванн Рава-Руська та Львівська область

Нерідко приходиться відновлювати ванни не тільки в Рава-Руській, а також в поблизьких селах: Йоничі, Дубрівка, Монастирок, Клебани, Гірки, Гіркани, Ниви, Зелена Гута, Потелич, Горяни, Великі Долини, Капелюх, Лосини, Ковалі, Борове, Рата, Шабельня, Річки, Синьковичі, Гійче, Равське, Малий, Голокам’янка, Лужки, Загір’я, Липник, Помлинів, Думи, Старе Село, Луцики, Погарисько, Замок, Думичі та ще багато інших.

Наливна ванна місто Рава-Руська
Наливна ванна місто Рава-Руська

Ціна за реставрацію ванн в Рава-Руській та Львівській області

Реставрація ванни 1.2Реставрація ванни 1.5Реставрація ванни 1.7АКРИЛ
2100 грн2200 грн2300 грн1100 грн
Термін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківВага: 3.1 кг
Час роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниАкрил + затверджувач
Висихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годин
*Ціна за реставрацію ванни може змінюватись залежно від вашого місця проживання та ціни на акрил

Якщо ви скористались послугою по реставрації ванни в Рава-Руській, то буду вдячний за ваші відгуки. Дякую 🙂

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *