Реставрація ванн Вільногірськ

+38 (068) 66-36-140          +38 (095) 20-88-940

Реставрація ванн Вільногірськ. Переважно ми замінюємо ті предмети, які від постійного користування стають непридатними. І в багатьох випадках це мудро та правильно. Краще викинути стару річ, та купити нову. Але якщо говорити про ванни, то це не завжди так легко, як може комусь видаватись на перший погляд. Коротко розглянемо, чому в багатьох ситуаціях краще відновити стару ванну, ніж купляти нову.

Заміна старої ванни на нову – це не завжди легке завдання

Бувають такі ситуації, коли досить проблемно демонтувати стару ванну. Для прикладу, це може бути у випадку, коли дверна коробка вужча за ширину ванни. І в такій ситуації практично неможливо винести ванну, не знімаючи дверну коробку. Ще коли ванна металева, то її можна розрізати на частини, і таким чином винести з ванної кімнати. А що коли ванна чавунна? Щоб розрізати чавунну ванна на декілька частин, потрібно витратити багато часу та сил.

Реставрація ванн
Реставрація ванн

Також в минулому, і в наш час, багато хто обмуровує ванну та обкладає плиткою. Це справді виглядає естетично та красиво. Але як вийняти таку ванну, щоб зовсім не пошкодити плитку? Це практично неможливо. Це тільки декілька вагомих причин, через які багато хто замовляє реставрацію ванни. Завдяки цій унікальній послузі можна уникнути багатьох проблем. Щоб відновити ванну, не потрібно її виймати. Тому що вся робота проводиться у ванній кімнаті. І що найважливіше, при роботі ні сантехніка, ні плитка чи щось інше у ванній кімнаті, не зазнає жодних пошкоджень. Робота з ванною проводиться протягом декількох годин. Після чого потрібен певний час, щоб нанесений на ванну матеріал затвердів та став придатним для користування.

Реставрація ванн Вільногірськ та Дніпропетровська область

Відновлення старих ванн у Вільногірську та навколишніх селах: Посуньки, Червоний Яр, Байківка, Долинське, Тернувате, Мотронівка, Вишневе, Кулябкине, Полівське, Лозуватка, Терно-Лозуватка, Комісарівка, Доброгірське, Кушнарівка, Касинівка, Мар’янівка, Дмитрівка, Новоукраїнка, Соколове, Ликошине, Миронівка, Цвіле, Суханівка, Дідове, Андріївка, Ярок, Вільні Хутори, Діденкове, Кривоносове, Водяне, Павло-Григорівка, Матюченкове, Дубове, Петрівка, Бикове, Водяне, Боровківка, Гранове, Полівське та ще багато інших.

Ціна за реставрацію ванн у Вільногірську та Дніпропетровській області

Реставрація ванни 1.2Реставрація ванни 1.5Реставрація ванни 1.7АКРИЛ
2100 грн2200 грн2300 грн1100 грн
Термін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківВага: 3.1 кг
Час роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниАкрил + затверджувач
Висихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годин
*Ціна за реставрацію ванни може змінюватись залежно від вашого місця проживання та ціни на акрил

Якщо ви скористались послугою по реставрації ванни у Вільногірську, то буду вдячний за ваші відгуки. Дякую 🙂

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *