Реставрація ванн Підгородне

+38 (068) 66-36-140          +38 (095) 20-88-940

Реставрація ванн Підгородне. В наш час все частіше люди замовляють послугу з реставрації ванни. Покупка нової ванни підходить не для кожного, тому що демонтаж старої ванни переважно спричиняє руйнування керамічної плитки. Тому багато хто як в Підгородному, та в інших містах України, шукає майстра для якісної реставрації своєї ванни. Коротко розглянемо відповідь на питання – «Від чого залежить надійність та якість відновленої ванни».

Два головні чинники для надійної реставрації ванни в домашніх умовах

Якщо пошукати в інтернеті відгуки про реставрацію ванни наливним акрилом, то можна побачити досить різні, і навіть протилежні погляди. Дехто щиро хвалить та рекомендує відновлення ванни з використанням рідкого акрилу. Але також можна побачити коментарі чи відео про те, що наливний рідкий акрил починає відлущуватись вже через декілька років. Чому можна спостерігати такі різні відгуки? Що потрібно для якісної реставрації ванни?

Реставрація ванн Підгородне
Реставрація ванн Підгородне

Перша та основна причина – це правильний вибір майстра (реставратора). Процес відновлення вимагає ретельного дотримування всього технологічного процесу. Якщо щось пропустити, або зробити не до кінця добре, то в наслідок цього погіршується кінцевий результат всієї роботи. В цій справі зовсім не потрібно поспішати, а точно та послідовно виконувати всі етапи в процесі реставрації. Правильний вибір кваліфікованого реставратора – це запорука того, що ванна після відновлення буде красивою, та служитиме багато років. Але це ще не все.

Не менш важливим є вибір якісного матеріалу, яким буде покриватись ванна. Якщо використовувати дешевий матеріал, то відповідно така ванна довго не прослужить. Можливо навіть за декілька місяців може розпочатись поступове відлущування матеріалу від поверхні ванни. Але переважно професійний реставратор не буде використовувати якийсь дешевий, неякісний матеріал. Це практично не можливо.  

Реставрація ванн Підгородне та по всій Дніпропетровській області

В Підгородне робиться виїзд з Дніпра. Але також приймаються замовлення на реставрацію ванни з таких селищ як Перемога, Спаське, Очеретувате, Хуторо-Губиниха, Дмитрівка, Мирне, Новоскотувате, Скотувате, Мар’янівка, Маївка, Виноградне, Степове, Чумаки, Новоселівка, Піщанка та ще багато інших.

Ціна за реставрацію ванн в Підгородному та Дніпропетровській області

Реставрація ванни 1.2Реставрація ванни 1.5Реставрація ванни 1.7АКРИЛ
2100 грн2200 грн2300 грн1100 грн
Термін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківВага: 3.1 кг
Час роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниАкрил + затверджувач
Висихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годин
*Ціна за реставрацію ванни може змінюватись залежно від вашого місця проживання та ціни на акрил

Якщо ви скористались послугою по реставрації ванни в Підгородному, то буду вдячний за ваші відгуки. Дякую 🙂

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *