Реставрація ванн Козова

+38 (068) 66-36-140          +38 (095) 20-88-940

Реставрація ванн Козова. Хоч би як ретельно господар доглядав за своєю ванною, але рано чи пізно стає очевидно, що вона вже не така красива, як була колись. Місцями на поверхні ванни можуть з’являтись жовті плями чи сколи. У багатьох випадках ванна втрачає гарний вигляд через неправильну експлуатацію. Спробуємо стисло розглянути основні причини швидкого псування ванн. І що найголовніше, розглянемо як можна кардинально покращити стан ванни з допомогою рідкого акрилу.

Реставрація ванн Козова
Реставрація ванн Козова

Декілька основних причин погіршення стану поверхні ванни

Ванна, як і будь-яка річ, потребує догляду та правильної експлуатації. Якщо за ванною недбало доглядати, тоді це може призвести до швидкого пошкодження емалі ванни. Дуже важливо підібрати правильний мийний засіб, який буде добре підходити для поверхні саме вашої ванни. Якщо поверхня ванни це емаль, то потрібно використовувати відповідний мийний засіб. А якщо у вас акрилова ванна, то слід мити таку ванну тільки мийним засобом для акрилових ванн. Дехто купляє мийних засіб, який абсолютно не підходить для ванни, і таким чином покриття на ванні за короткий час може суттєво зіпсуватись.

Відновлення ванн Козова
Відновлення ванн Козова

Ще однією помилкою є ситуація, в якій дехто наливає у ванну сильний мийний хімічний засіб, і залишає на довгий час. Переважно це роблять з ціллю відчистити бруд, який неможливо забрати звичайним мийним засобом. І до якоїсь міри цього вдається досягти, але не на довго. Такий мийний засіб пошкоджує покриття на ванні, і в результаті емаль ще швидше та більше вбирає в себе бруд. Також погіршення стану ванни часто спричиняє замочування одягу на тривалий термін, або купання домашніх тварин без спеціальних килимків. Хоч би як жахливо виглядала ванна, її абсолютно можливо повністю відновити в домашніх умовах рідким акрилом.

Фарбування чавунної ванни - Козова
Фарбування чавунної ванни – Козова

Реставрація ванн Козова та по всій Тернопільській області

Професійне відновлення ванн в Козовій та таких селах: Йосипівка, Будова, Кальне, Бартошівка, Щепанів, Криве, Дибще, Комарівка, Козівка, Ясне, Сеньків, Геленки, Олесине, Вимислівка, Уритва, Будилів, Медова, Золочівка, Вікторівка, Теофіпілка, Плоске, Плотича, Горби, Веснівка, Золота Слобода, Росохуватець, Підруда, Маловоди та багато інших.

Покраска старої ванни білим акрилом (КОЗОВА)
Покраска старої ванни білим акрилом (КОЗОВА)

Ціна за реставрацію ванн в Козовій та Тернопільській області

Реставрація ванни 1.2Реставрація ванни 1.5Реставрація ванни 1.7АКРИЛ
2100 грн2200 грн2300 грн1100 грн
Термін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківВага: 3.1 кг
Час роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниАкрил + затверджувач
Висихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годин
*Ціна за реставрацію ванни може змінюватись залежно від вашого місця проживання та ціни на акрил

Якщо ви скористались послугою по реставрації ванни в Козовій, то буду вдячний за ваші відгуки. Дякую 🙂

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *