Реставрація ванн Жмеринка

+38 (068) 66-36-140          +38 (095) 20-88-940

Реставрація ванн Жмеринка. Жовтизну або іржу не так легко відмити на старій ванні. Навіть якщо використовувати сильні мийні засоби, то не завжди можна досягти бажаного результату. Як би ретельно не чистив ванну, а вона однаково залишається в такому самому стані. Як діяти за таких обставин? Один зі способів зробити свою ванну знову красивою – це знайти хто в Жмеринці займається реставрацією старих ванн. Тільки таким чином можна відновити свою ванну до стану нової.

Реставрація ванн Жмеринка
Реставрація ванн Жмеринка

Сучасний метод реставрації ванн в домашніх умовах у Жмеринці

Дуже велика перевага реставрації ванн полягає в тому, що робота виконується в домашніх умовах. Це дуже спрощує та полегшує всю роботу. Потрібно докласти багато зусиль, щоб демонтувати ванну та відвезти її кудись на реставрацію. Це додаткова витрата як свого часу, так і грошей. А замовивши послугу в майстра реставратора, повністю можна уникнути таких непотрібних клопотів. Тим більше що в середньому відновлення ванни відбувається приблизно за декілька годин. Тобто, майстру не потрібно кожного дня приходити, і поетапно виконувати якусь роботу з ванною. Повністю вся робота виконується за один раз, в межах двох – чотирьох годин.

Відновлення ванни - Жмеринка
Відновлення ванни – Жмеринка

Мешканці міста Жмеринка по справжньому оцінили цю перевагу, тому вже багато людей відновили свої старі ванни. Хтось має дуже стару чавунну ванну, яку не хочеться викидати. Великий процент саме таких ванн приходиться реставрувати рідким акрилом. Проте металеві та акрилові ванни відновлюються такою самою технологію.

Реставрація старої ванни (ЖМЕРИНКА)
Реставрація старої ванни (ЖМЕРИНКА)

Сучасна реставрація ванн Жмеринка і вся Вінницька область

Не тільки в Жмеринці сьогодні можливо зробити фарбування ванни. Часами доводиться робити виїзд в навколишні села: Станіславчик, Мала Жмеринка, Травневе, Будьки, Олексіївка, Слобода-Носковецька, Коростівці, Носківці, Чернятин, Подільське, Рів, Жуківці, Межирів, Мартинівка, Тартак, Леляки, Сьомаки, Браїлів, Людавка, Демидівка, Сідава, Жуківці, Потоки, Рижавка, Щучинці, Ярошенка і ще безліч інших. Якщо є якісь нюанси по ванні, то можна завчасно відправити фото або відео через месенджер. Завдяки цьому можна буде завчасно оцінити роботу.

Фарбувнаня ванни білим акрилом - місто Жмеринка
Фарбувнаня ванни білим акрилом – місто Жмеринка

Ціна за реставрацію ванн в Жмеринці та Вінницькій області

Реставрація ванни 1.2Реставрація ванни 1.5Реставрація ванни 1.7АКРИЛ
2100 грн2200 грн2300 грн1100 грн
Термін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківВага: 3.1 кг
Час роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниАкрил + затверджувач
Висихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годин
*Ціна за реставрацію ванни може змінюватись залежно від вашого місця проживання та ціни на акрил

Якщо ви скористались послугою по реставрації ванни у Жмеринці, то буду вдячний за ваші відгуки. Дякую 🙂

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *