Реставрація ванн Виноградів

+38 (068) 66-36-140          +38 (095) 20-88-940

Реставрація ванн Виноградів (залізних, акрилових, чавунних). Детальне відео про те, як відбувається весь процес роботи, ви можете переглянути на головній сторінці мого сайту. В цьому відео я показую три основні етапи відновлення емалі ванни. Процес шліфування, знежирення та заливки рідким акрилом. Робота триває недовго – близько 3 години. За умови, якщо ванна колись вже була реставрована, час процесу відновлення може бути дещо довшим. Проте, ще має пройти певний час, коли можна буде користуватись ванною. Зазвичай весь термін висихання акрилу становить 36 годин.

Реставрація чавунної ванн Виноградів
Реставрація чавунної ванн Виноградів

Нова ванна – результат професійної послуги “реставрація ванн Виноградів”

Якщо займатись справою професійно, то багато старих речей можна якісно реставрувати. Відомими послугами є реставрація меблів, антикваріату та багато чого іншого. Те саме можна зробити також зі старою ванною. У місті Виноградів велика кількість тих, хто вирішив значно покращити вигляд своєї ванни. Без зайвих труднощів ванна зі старим покриттям отримує абсолютно новий вигляд. Завдяки чому досягається такий чудовий ефект? Виробництво матеріалів для покраски ванн з роками вдосконалилось. Колись доводилось відновлювати ванни тільки тим матеріалом, який був на ринку. А вибір, чесно кажучи, не був дуже великим. Сьогодні зовсім інша ситуація. Є можливість вибору в сторону дешевого або якісного матеріалу.

Реставрація ванн Виноградів
Реставрація ванн Виноградів

Переважно сьогодні віддають перевагу наливному рідкому акрилу. Дорогим акрилом досить легко працювати. Він не має їдкого запаху та міцно тримається на поверхні ванни. Не менш важливим є надійність та довгий час експлуатації акрилу. При правильному догляді, акрилове покриття впродовж довгого часу зберігає гарний вигляд. Обов’язково поцікавтесь в майстра, як найкраще доглядати за своєю відреставрованою ванною. Можете навіть попросити про інструкцію в письмовій формі, якщо є така в наявності.

Відновлення старої ванни Виноградів
Відновлення старої ванни Виноградів

Можливість купити акрил для самостійної реставрації ванни

Як варіант, дехто вирішує придбати акрил, і своїми руками відновити ванну. Відео інструкція, як це зробити правильно, також знаходиться на головній сторінці сайту. Можливе відновлення ванн в місті Виноградів та поблизьких селах: Теково, Сасово, Гетиня, Дротинці, Підвиноградів, Олешник, Онак, Букове, Мала Копаня, Тросник та інші.

Відновлення ванни методом "наливна ванна" (Виноградів)
Відновлення ванни методом “наливна ванна” (Виноградів)

Ціна за реставрацію ванн у Виноградові та Закарпатській області

Реставрація ванни 1.2Реставрація ванни 1.5Реставрація ванни 1.7АКРИЛ
2100 грн2200 грн2300 грн1100 грн
Термін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківВага: 3.1 кг
Час роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниАкрил + затверджувач
Висихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годин
*Ціна за реставрацію ванни може змінюватись залежно від вашого місця проживання та ціни на акрил

Якщо ви скористались послугою по реставрації ванни у Виноградові, то буду вдячний за ваші відгуки. Дякую 🙂

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *