Реставрація ванн Ромни

+38 (068) 66-36-140          +38 (095) 20-88-940

Реставрація ванн Ромни. Сьогодні у сфері будівництва та ремонту однією з популярних послуг є реставрація ванн. В місті Ромни багато хто цікавиться цією послугою, і шукає кваліфікованого майстра. Здебільшого відбувається відновлення старих чавунних ванн. Все більше та більше людей починають усвідомлювати що такі ванни дуже міцні та надійні. Тому саме їх приходиться найчастіше відновлювати. Проте залізні чи навіть сучасні акрилові ванни також можливо реставрувати в домашніх умовах. Окрім ванн, цілком можливо відновити залізні чи акрилові піддони.

Реставрація ванн Ромни
Реставрація ванн Ромни

Самостійно реставрувати свою ванну чи краще замовити в досвідченого реставратора?

Технологія відновлення ванни рідким акрилом не є дуже складною. Тому дехто вирішує самостійно зробити реставрацію. На головній сторінці сайту novavanna.com розміщене відео, в якому подається детальна інструкція як зробити реставрацію ванни своїми руками. Величезна кількість людей вже скористались з цього відео, та успішно дали нове життя своїй старенькій ванні. Якщо виконувати всю роботу самостійно, то можна заощадити кошти, оскільки вже не потрібно платити майстру за його роботу. Прийдеться тільки купити акрил для ванн та деякі розхідні матеріали.

Відновлення ванн Ромни
Відновлення ванн Ромни

Проте переважна більшість все ж таки хоче, щоб роботу виконав досвідчений майстер. В такому випадку прийдеться витратити дещо більше коштів. Але є велика перевага в тому, що зводиться до мінімуму ймовірність неякісного виконання роботи. Всю відповідальність за кінцевий результат несе майстер, який буде працювати з ванною. Для вас головне сумлінно дотримуватись рекомендацій та порад стосовно експлуатації ванни, які будуть надані після завершення роботи.

Фарбування старої ванни - Ромни
Фарбування старої ванни – Ромни

Надійна реставрація ванн Ромни та вся Сумська область

На даний час активно надається послуга з реставрації ванн як в Ромнах, так і в поблизьких селищах: Піски, Біловод, Бобрик, Галенкове, Біловодське, Коржі, Москалівка, Левченки, Ярмолинці, Кропивинці, Овлаші, Московщина, Салогубівка, Ріпки, Житне, Миколаївка, Калинівка, В’юнне, Лучки, Борозенка, Гаї, Горове, Плавинище, Пустовітійка, Герасимівка, Загребелля, Колісникове, Перехрестівка, Олексіївка, Левондівка та інші.

Наливна ванна (РОМНИ)
Наливна ванна (РОМНИ)

Ціна за реставрацію ванн в Ромнах та Сумській області

Реставрація ванни 1.2Реставрація ванни 1.5Реставрація ванни 1.7АКРИЛ
2100 грн2200 грн2300 грн1100 грн
Термін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківВага: 3.1 кг
Час роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниАкрил + затверджувач
Висихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годин
*Ціна за реставрацію ванни може змінюватись залежно від вашого місця проживання та ціни на акрил

Якщо ви скористались послугою по реставрації ванни в Ромнах, то буду вдячний за ваші відгуки. Дякую 🙂

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *