Реставрація ванн Южноукраїнськ

+38 (068) 66-36-140          +38 (095) 20-88-940

Реставрація ванн Южноукраїнськ. Щоб бути задоволеним своєю відновленою ванною, вкрай важливо вибрати правильний метод реставрації. Треба реставрувати свою ванну тільки тією методикою, яка має найбільше позитивних відгуків. Також не менш важливим є знайти такого майстра, який має багато років досвіду в цьому ремеслі. Одним з показників професійності майстра є те, чи “реставрація ванн” являється його основною роботою.

Реставрація ванн Южноукраїнськ
Реставрація ванн Южноукраїнськ

Головне правило якісної реставрації ванни – ретельна підготовка

Від багатьох факторів залежить якісне відновлення старої ванни. Один з найважливіших етапів роботи з ванною – шліфування всієї поверхні. В середньому для цього потрібно приблизно 20 – 40 хвилин. Цього часу цілком достатньо щоб дно, стінки та борти ванни зробити придатними для фарбування. Але ретельне шліфування – це тільки один з важливих та необхідних етапів. Наступне що потрібно зробити – максимально якісно відчистити ванну від бруду. Кожен квадратний сантиметр поверхні ванни має бути ідеально чистим. Щоб зробити всю ванну чистою, переважно використовуються спеціальні розчинники. Або ж багато хто з майстрів (реставраторів) використовують звичайні мийні засоби для миття посуди.

Відновлення старих ванн Южноукраїнськ
Відновлення старих ванн Южноукраїнськ

В середньому 80 процентів часу та зусиль використовується на те, щоб підготувати ванну до фарбування. І тільки після того, як зроблена вся робота по підготовці, на всю ванну рівномірно наливається акрил. Це завершальний етап відновлення ванни, який не займає багато часу. В той самий день ще не можна користуватись ванною, оскільки має пройти певний час для затвердіння акрилу. Переважно цей час становить 36 годин. Але цю важливу деталь краще уточнити у майстра, який буде працювати з ванною.

Фарбування старої ванни (Южноукраїнськ)
Фарбування старої ванни (Южноукраїнськ)

Реставрація ванн Южноукраїнськ (Миколаївська область)

Покраска старих ванн в Южноукраїнську та поблизьких селах: Виноградний Сад, Бузьке, Агрономія, Богданівка, Костянтинівка, Мар ’ївка, Бузькі Пороги, Панкратове, Воля, Новоселівка, Мар ’янівка і ще багато інших. Виїзд за межі міста потребує додаткових витрат на пальне. Тому переважно ціна за відновлення ванни може дещо відрізнятись. Точну ціну можна дізнатись в розмові по телефону.

Якісне фарбування чавунної ванни - Южноукраїнськ
Якісне фарбування чавунної ванни – Южноукраїнськ

Ціна за реставрацію ванн в Южноукраїнську та Миколаївській області

Реставрація ванни 1.2Реставрація ванни 1.5Реставрація ванни 1.7АКРИЛ
2100 грн2200 грн2300 грн1100 грн
Термін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківВага: 3.1 кг
Час роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниАкрил + затверджувач
Висихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годин
*Ціна за реставрацію ванни може змінюватись залежно від вашого місця проживання та ціни на акрил

Якщо ви скористались послугою по реставрації ванни в Южноукраїнську, то буду вдячний за ваші відгуки. Дякую 🙂

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *