Реставрація ванн Біла Церква

+38 (068) 66-36-140          +38 (095) 20-88-940

Реставрація ванн Біла Церква, вул. Некрасова, 115. Це поряд з 20 та 21 школою. Ця ванна відновлювалась дорогим наливним акрилом білого кольору. Таким акрилом дуже зручно працювати, і він має білосніжний, дуже гарний вигляд. Реставрувати такі старі ванни — це одне задоволення, оскільки завжди цікаво і приємно зі старого робити нове. На цю ванну було страшно дивитись. Тим більше що її ще не шкодували майстри, які робили капітальний ремонт по всій квартирі. Але завдяки ретельному підходу до справи вдалось добре відновити цю ванну. Ще один мешканець Білої Церкви зміг переконатись на прикладі своєї ванни в ефективності методу “Наливна Ванна”.

Реставрація ванн Біла Церква

Погодьтеся, що на навіть деякі нові ванни в магазині не мають такого блискучого, білосніжного відтінку. Якщо є бажання, можна зробити ванну не білою, а любим іншим кольором. Дехто виявляє бажання підібрати колір ванни під колір плитки. Це можливо зробити, але на практиці ванна саме білого кольору має найкращий вигляд. Вона передає відчуття чистоти.

Реставрація ванн Біла Церква

В цій справі дуже важливо правильно вибирати матеріал для реставрації. Ні в якому разі не можна брати дешевий акрил для ванн. Навіть якщо ціна дуже приваблива, і продавець обіцяє що все буде добре, краще придбати дорогий та перевірений. Коли з’являється нова партія акрилу, я завжди телефоную до знайомих майстрів які вже ним працювали, і цікавлюсь чи все добре, як працюється акрилом під час реставрації. Завдяки цьому можна впевнено працювати акрилом з нових партій.

Реставрація ванн Біла Церква

Професійна реставрація ванн Біла Церква та вся Київська область

Поблизу Білої Церкви є багато селищ, де також доступна послуга по реставрації ванн: Мала Вільшанка, Бакали, Сорокотяги, Глибочка, Пилипча, Яблунівка, Чмирівка, Трушки, Матюші, Фурси, Пищики, Безугляки, Великополовецьке, Дрозди, Володимирівка, Терезине, Вільна Тарасівка, Гайок, Піщана, Храпачі, Скребиші, Глушки, Острійки, Блощинці, Городище, Чепиліївка, Шкарівка та багато інших. Якщо їхати далеко від Білої Церкви чи від Києва, то прийдеться додатково компенсувати витрати на пальне. Але якщо ви живете поблизу Білої Церкви, то це буде не велика сума.

Ціна за реставрацію ванн у Білій Церкві та Київській області

Реставрація ванни 1.2Реставрація ванни 1.5Реставрація ванни 1.7АКРИЛ
2100 грн2200 грн2300 грн1100 грн
Термін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківВага: 3.1 кг
Час роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниАкрил + затверджувач
Висихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годин
*Ціна за реставрацію ванни може змінюватись залежно від вашого місця проживання та ціни на акрил

Якщо ви скористались послугою по реставрації ванни у Білій Церкві, то буду вдячний за ваші відгуки. Дякую 🙂

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *