Реставрація ванн Кам’янець-Подільський

+38 (068) 66-36-140          +38 (095) 20-88-940

Реставрація ванн Кам’янець-Подільський. Щоб надати вашій ванні знову гарний вигляд – достатньо просто зателефонувати та замовити реставрацію. На перший погляд може видаватись, що це дуже складно. Але насправді все просто. Ви отримаєте необхідну консультацію, а майстер швидко та професійно виконає свою роботу. Щоб зробити одну ванну, достатньо три – чотири години. Коли ванна повністю висохне, у неї буде вигляд як в абсолютно нової ванни.

Реставрація ванн Кам'янець-Подільський
Реставрація ванн Кам’янець-Подільський

Метод покраски старих ванн в Кам’янець-Подільському

Існують різноманітні методи як відновити зіпсоване покриття ванни. Один з найбільш надійних методів вже багато років залишається реставрація акрилом. Рідкий акрил перед нанесенням ретельно перемішується із затверджувачем. Такий затверджувач продається разом з акрилом. Якщо його перелити у відро з акрилом, тоді загальна вага близько 4,5 кілограма. Цього матеріалу повністю вистачає для роботи з одною ванною. Проте, варто не забувати що мова йде не про зовнішню, а тільки про внутрішню покраску ванни. Наноситься акрил на поверхню ванни досить простим способом. Для цього зовсім не потрібно якогось спеціального інструменту. Акрил рівномірно розливається по всій ванні. А в тих місцях, де його недостатньо, можна поправити гумовим шпателем.

Відновлення старих ванн Кам'янець-Подільський
Відновлення старих ванн Кам’янець-Подільський

Ця технологія є наскільки легкою та простою, що навіть без досвіду можливо все зробити добре. Саме так і роблять багато хто – відновлюють ванну своїми руками. Великою допомогою в цьому є моє відео “Як реставрувати ванну наливним акрилом”. В ньому можна дізнатись про декілька нюансів під час виконання реставрації. Позитивні коментарі та відгуки свідчать про те, що з цього відео скористались вже не одна сотня людей.

Наливна ванна Кам'янець-Подільський
Наливна ванна Кам’янець-Подільський

Реставрація ванн Кам’янець-Подільський і в кожному місті Хмельницької області

Приходиться регулярно працювати в поблизьких від Кам’янця-Подільського селах: Цибулівка, Зубрівка, Панівці, Колибівка, Смотрич, Червона Чагарівка, Вільховець, Довжок, Зіньківці, Пудлівці, Голосків, Улянівка, Слобідка-Гуменецька, Гуменці, Лисогірка, Кам’янка, Оленівка, Мукша Китайгородська. Всі деталі стосовно ціни та термінів виконання роботи узгоджуються по телефону.

Покраска ванни - Кам'янець-Подільський
Покраска ванни – Кам’янець-Подільський

Ціна за реставрацію ванн у Кам’янці-Подільському та Хмельницькій області

Реставрація ванни 1.2Реставрація ванни 1.5Реставрація ванни 1.7АКРИЛ
2100 грн2200 грн2300 грн1100 грн
Термін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківВага: 3.1 кг
Час роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниАкрил + затверджувач
Висихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годин
*Ціна за реставрацію ванни може змінюватись залежно від вашого місця проживання та ціни на акрил

Якщо ви скористались послугою по реставрації ванни у Кам’янці-Подільському, то буду вдячний за ваші відгуки. Дякую 🙂

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *