Реставрація ванн Буча

+38 (068) 66-36-140          +38 (095) 20-88-940

Реставрація ванн Буча. Всі знають що колишні ванни по якості на надійності набагато перевершують сучасні. Щоправда, колишні радянські ванни інколи мали серйозні видимі дефекти. Це більше стосувалось зовнішнього вигляду. Місцями на поверхні ванни були горби та ями. Особливо в старих металевих ваннах часто можна побачити “гармошку” на її стінках. В сьогоднішніх сучасних ваннах такого і близько ми не побачимо. Тому що з такими явними дефектами їх просто на просто ніхто не буде купляти. Але сучасні ванни мають інший суттєвий недолік, який не відразу помітний, це тонку основу. І так часто стається що нова красива акрилова ванна в певний момент тріскає під ногами. Або нова красива залізна ванна чомусь швидко починає ржавіти.

Реставрація ванн Буча
Реставрація ванн Буча

Купити нову ванну, чи краще відновити стару?

Це тільки одна з багатьох причин, через що в наш час багато хто приймає рішення краще реставрувати свою стару ванну, а не купляти нову. Багатьох приваблює те, що колишні ванни мають надзвичайно міцну основу. Залишається тільки відновити емаль, і як результат, виходить ванна з новим покриттям та на міцній основі. Особливо це стосується старих чавунних ванн. Такі ванни в деяких місцях мають товщину більше одного сантиметра! Після того як ванна заливається акрилом, вона стає суттєво теплішою. Завдяки акриловому покриттю гаряча вода у ванні тримається впродовж довгого часу. А це приємна новина для тих, хто після важкого робочого дня полюбляє погрітись у ванні. 

Відновлення емалі ванни - БУЧА
Відновлення емалі ванни – БУЧА

Висновок такий – у багатьох випадках набагато вигідніше та краще відновити свою стару ванну наливним акрилом. Так зробили вже досить багато людей. І з кожним роком ця унікальна послуга все більше набуває популярності.

Реставрація старої ванни (Буча)
Реставрація старої ванни (Буча)

Реставрація ванн Буча (Київська область)

Відновлення ванн можливе як в Бучі, так і в поблизьких селах: Забуччя, Микуличі, Михайлівка-Рубежівка, Ворзель, Мироцьке, Немішаєве, Горенка та інші. Якщо потрібно, можна поїхати на замовлення навіть у дуже віддалені села. Але потрібно попередньо узгодити всі деталі.

Фарбування ванн в місті Буча та Київській області
Фарбування ванн в місті Буча та Київській області

Ціна за реставарцію ванн в Бучі та Київській області

Реставрація ванни 1.2Реставрація ванни 1.5Реставрація ванни 1.7АКРИЛ
2100 грн2200 грн2300 грн1100 грн
Термін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківВага: 3.1 кг
Час роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниАкрил + затверджувач
Висихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годин
*Ціна за реставрацію ванни може змінюватись залежно від вашого місця проживання та ціни на акрил

Якщо ви скористались послугою по реставрації ванни в Бучі, то буду вдячний за ваші відгуки. Дякую 🙂

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *