Реставрація ванн Ковель

+38 (068) 66-36-140          +38 (095) 20-88-940

Реставрація ванн Ковель, вул. Володимира Кияна, 74 (колишня вулиця Ватутіна). Часто доводиться реставрувати саме такі стандартні ванни — чавунні, які мають довжину 1.5 метра. Власники цієї ванни вирішили не купляти нову, а відновити свою стару. Цим вони звільнили себе від багатьох труднощів, пов’язані з покупкою нової ванни. Вже не треба думати як винести з ванної кімнати таку важку, стару ванну. За 4 години стара ванна змінюється на нову, і вже через 1 добу можна нею користуватись.

Реставрація ванн Ковель
Реставрація ванн Ковель

Одне з питань, яке доводиться часто чути, це якнайкраще підготувати ванну перед реставрацією. Ванною можна користуватись аж до самого приїзду майстра. Не буде нічого страшного, якщо на момент приїзду майстра ванна буде мокрою. Оскільки над її поверхнею і так буде проводитись різна робота, а саме шліфування, знежирення та шпаклювання сколів. Ви підготуєте робоче місце для майстра, якщо заберете з ванної кімнати всі зайві речі. Чим більше вільного місця у ванній кімнаті, тим комфортніше себе буде почувати майстер в процесі роботи.

Реставрація ванн Ковель
Покраска ванн в Ковелі

Також попіклуйтесь щоб у ванній кімнаті було тепло, оптимальна температура 22 — 26 градусів. Виробники рідкого акрилу рекомендують щоб під час реставрації ванни була саме ця температура. Особливо мешканцям приватних будинків потрібно прослідкувати за відповідною температурою. Це в першу чергу стосується тих будинків, в яких ванна кімната знаходиться на першому поверсі.

Реставрація ванн Ковель
Реставрація чавунної ванни в Ковелі

Реставрація ванн Ковель та вся Волинська область

На першому місці по заявках на реставрацію ванни у Волинській області є Луцьк. І це не дивно, тому що велике місто. Але на другому місці знаходиться саме Ковель. Багато людей сьогодні відновлюють свої ванни рідким акрилом. Але можна також поїхати в містечка та села, що знаходяться поблизу Ковеля. Наприклад в Городилець, Люблинець, Довгоноси, Мощена, Дубове, Вербка, Колодниця, Бахів, Білин, Волошки, Колодяжне, Будище, Любитів, Зелена, Воля — Ковельська та інші. Якщо виникають запитання, телефонуйте. Постараюсь надати необхідну консультацію.

Ціна за реставрацію ванн в Ковелі

Реставрація ванни 1.2Реставрація ванни 1.5Реставрація ванни 1.7АКРИЛ
2100 грн2200 грн2300 грн1100 грн
Термін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківВага: 3.1 кг
Час роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниАкрил + затверджувач
Висихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годин
*Ціна за реставрацію ванни може змінюватись залежно від вашого місця проживання та ціни на акрил

Якщо ви скористались послугою по реставрації ванни в Ковелі, то буду вдячний за ваші відгуки. Дякую 🙂

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *