Реставрація ванн Свалява

+38 (068) 66-36-140          +38 (095) 20-88-940

Реставрація ванн Свалява. Є багато причин, чому варто розглянути можливість не купляти нову, а реставрувати стару ванну. Сьогодні все більше та більше людей цікавляться темою відновлення ванн в домашніх умовах. Чи це справді можливо? Чи справді можна так відновити ванну, щоб потім багато років вже не перейматись її виглядом? Для початку спробуємо розібратись з питанням, які є основні переваги реставрації.

Реставрація ванн Свалява
Реставрація ванн Свалява

Замовив реставрацію своєї ванни, і таким чином позбавив себе багатьох проблем

Одна справа, коли у ванній кімнаті відбувається ремонт. Не просто локальний, а капітальний ремонт всієї ванної кімнати (заміна плитки, сантехніки і т. д.) В такому випадку зовсім не складно викинути стару ванну, і на її місце встановити нову. І зовсім інша справа, коли просто неможливо вийняти ванну, і при цьому не пошкодити плитку. Це якраз та ситуація, коли потрібно шукати досвідченого реставратора ванн. Такого реставратора, який якісно відновить ванну, без її демонтажу.

Фарбування ванн Свалява
Фарбування ванн Свалява

У Сваляві вже багато хто користується ваннами, які були покриті рідким акрилом в домашніх умовах. З кожних роком ця послуга набирає все більше популярності. З часом все більше людей починають розуміти, що колишні ванни є набагато надійнішими, ніж сучасні. Багатьом подобається що робота з відновлення ванни відбувається всього-на-всього протягом декількох годин. І що нікуди не треба відвозити свою ванну, а потім привозити назад. Це дуже зручно.

Відновлення ванни в домашніх умовах (Свалява)
Відновлення ванни в домашніх умовах (Свалява)

Реставрація ванн Свалява та вся Закарпатська область

Окрім Сваляви, цілком можливо зробити виїзд також в поблизькі села: Драчино, Сусково, Пасіка, Карпати, Брестів, Лецовиця, Бистриця, Синяк, Голубине, Солочин, Поляна, Неліпино, Ганьковиця, Сасівка, Вовчий, Черник, Стройне, Тибава, Мала Мартинка, Лопушанка, Дусино, Плав’я, Росош та ще багато інших. Реставрувати можна практично будь-яку ванну. Але якщо у вас виникають сумніви чи можливо відновити вашу стару ванну, тоді краще відправити декілька фото. Це допоможе візуально оцінити стан ванни, та визначитись з остаточною ціною за роботу. Але дуже не часто доводиться зустрічати ванни, які вже неможливо відновити. Якщо виникають додаткові запитання, тоді обов’язково телефонуйте.

Наливна ванна – Свалява

Ціна за реставрацію ванн в Сваляві та Закарпатській області

Реставрація ванни 1.2Реставрація ванни 1.5Реставрація ванни 1.7АКРИЛ
2100 грн2200 грн2300 грн1100 грн
Термін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківВага: 3.1 кг
Час роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниАкрил + затверджувач
Висихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годин
*Ціна за реставрацію ванни може змінюватись залежно від вашого місця проживання та ціни на акрил

Якщо ви скористались послугою по реставрації ванни в Сваляві, то буду вдячний за ваші відгуки. Дякую 🙂

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *