Реставрація ванн Вишневе

+38 (068) 66-36-140          +38 (095) 20-88-940

Реставрація ванн Вишневе – це один з найкращих способів розв’язання проблеми зі страшною ванною. Тільки подумайте ось над чим. Враховуючи те, скільки труднощів несе з собою заміна ванни, набагато практичніше відновити стару. В такому випадку не потрібно перейматись питанням демонтажу та встановлення нової ванни. Цей процес, на перший погляд, видається простим. Однак, глибше дослідження цього питання показує зовсім протилежне. Щоб уникнути витрат часу та додаткових коштів, більшість приймає розумне рішення реставрувати ванну. Ціна за таку роботу в місті Вишневе є помірною. Крім цього, якість акрилового покриття є неймовірно високою.

Реставрація ванн Вишневе
Реставрація ванн Вишневе

Покраска (реставрація) ванн в місті Вишневе не займає багато часу

Часто приходиться відповідати на питання про те, скільки часу треба для відновлення ванни. Іншими словами, людей більше цікавить як довго не можна буде користуватись ванною. Звісно, це питання актуальне, особливо влітку і коли велика сім’я. Отже, перейдемо до конкретних цифр. Сам процес роботи над ванною займає від 3 до 5 годин. Чому така велика розбіжність в часі? Річ у тому що інколи приходиться відновлювати ванну, яка до цього вже була чимось покрита. Це може бути невдала спроба пофарбувати ванну самими господарями. Або роботу виконував майстер, але вже минуло багато років і ванна знову потребує оновлення. Як результат, на таку ванну потрібно приблизно 5 годин.

Фарбування ванни акрилом (Вишневе)
Фарбування ванни акрилом (Вишневе)
Відновлення ванни у Вишневому
Відновлення ванни у Вишневому

Однак, потрібен час, щоб акрил повністю затвердів і можна було набирати воду у ванну. На даний час, коли пишеться ця стаття, це 36 годин. Можливо з часом виробник акрилу зможе скоротити термін висихання. Різні матеріали з часом покращується та вдосконалюється, і все робиться для максимальної зручності для клієнта.

Наливна ванна - Вишневе
Наливна ванна – Вишневе

Реставрація ванн Вишневе – найкращий метод зробити свою ванну знову красивою

На сьогодні Вишневе – це вже практично частина Києва. Тому географія пошуку кваліфікованого майстра є досить великою. Якщо майстер живе в Жулянах чи поблизу Солом’янського району – то для нього не проблематично зробити ванну у Вишневому. Щоб дізнатись точну ціну за реставрацію вашої ванни, потрібно зателефонувати та сказати який її розмір.

Відновлена ванна рідким акрилом у Вишневому
Відновлена ванна рідким акрилом у Вишневому

Ціна за реставрацію ванн у Вишневому та Київській області

Реставрація ванни 1.2Реставрація ванни 1.5Реставрація ванни 1.7АКРИЛ
2100 грн2200 грн2300 грн1100 грн
Термін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківВага: 3.1 кг
Час роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниАкрил + затверджувач
Висихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годин
*Ціна за реставрацію ванни може змінюватись залежно від вашого місця проживання та ціни на акрил

Якщо ви скористались послугою по реставрації ванни у Вишневому, то буду вдячний за ваші відгуки. Дякую 🙂

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *