Реставрація ванн Хуст

+38 (068) 66-36-140          +38 (095) 20-88-940

Реставрація ванн Хуст та вся Закарпатська область. Ваша стара ванна може стати такою як колись – блискучою та красивою. Це можна зробити завдяки новим технологіям по реставрації ванни. Хоча ця послуга є дещо унікальною, проте щодня безліч людей цікавляться нею та роблять замовлення. Дехто дізнається про можливість відновлювати ванни по зовнішній рекламі. Це може бути реклама в газеті, ліфті, по радіо чи щось інше. Проте, переважно дізнаються про реставрацію ванн від своїх знайомих.

Реставрація ванн Хуст
Реставрація ванн Хуст

Що роботи, якщо ванна просто в жахливому стані?

Це правда, що деякі старі ванни вже мають дуже страшний вигляд. Дехто навіть сумнівається що взагалі щось можна зробити з його ванною. Поверхня ванни з часом псується. В такій ситуації чудовим вирішенням проблеми є нанесення рідкого акрилу на всю ванну. Акрил рівномірно покриває всю поверхню – борти, стінки та дно. Акрил має властивість плавно стікати по всій ванні. Як результат, після повного висихання немає напливів чи бугорків.

Відновлення страшної ванни Хуст
Відновлення страшної ванни Хуст

Кінцевий результат дуже радує як майстра, так і клієнта. Завжди приємно бачити як з чогось старого можна зробити красоту! Коли ванна сяє білизною, тоді красивішою стає вся ванна кімната. У більшості випадків задоволений клієнт показує свою оновлену ванну іншим. Тоді по рекомендації приходиться реставрувати ванну також сусідам чи знайомим. В Хусті добре рекомендації на роботу розлітаються досить швидко.

Відновлення ванн в Хусті
Відновлення ванн в Хусті

Реставрація ванн Хуст та в багатьох інших містах

Поблизу Хуста знаходиться багато красивих селищ, де також можна замовити відновлення ванни. Наприклад це Велятино, Крива, Чертіж, Зарічне, Іза, Кошельово, Кіреші, Карповтлаш, Боронява, Сокирниця, Стеблівка, Мадьорош, Данилово, Рокосово, Нанково, Липча, Залом. Але це зовсім не означає що відновлення ванн можливе тільки в Хустському районі. Не враховуючи дуже віддалених сіл, ця послуга є доступною практично по всій Закарпатській області. Головне, щоб була нормальна дорога та чітка домовленість на конкретний день та годину. Обов’язково телефонуйте, якщо вас цікавить якесь питання про покраску ванн.

Наливна ванна Хуст
Наливна ванна Хуст

Ціна за реставрацію ванн у Хусті та Закарпатській області

Реставрація ванни 1.2Реставрація ванни 1.5Реставрація ванни 1.7АКРИЛ
2100 грн2200 грн2300 грн1100 грн
Термін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківВага: 3.1 кг
Час роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниАкрил + затверджувач
Висихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годин
*Ціна за реставрацію ванни може змінюватись залежно від вашого місця проживання та ціни на акрил

Якщо ви скористались послугою по реставрації ванни в Хусті, то буду вдячний за ваші відгуки. Дякую 🙂

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *