Реставрація ванн Вишгород

+38 (068) 66-36-140          +38 (095) 20-88-940

Реставрація ванн Вишгород. В період ремонту багато хто задумується, а що робити зі старою ванною. Викидати шкода, оскільки зараз таких надійних ванн вже не купиш. Але залишати стару ванну з не дуже привабливим виглядом також не дуже хочеться. Чи існує якийсь перевірений спосіб як в себе вдома можна відновити стару емаль ванни?

Реставрація ванн Вишгород
Реставрація ванн Вишгород

Чи можливо в домашніх умовах відновити покриття на ванні?

Сьогодні це питання цікавить багатьох. І якщо сказати просто та прямо – то це цілком можливо. Вже не один десяток років у Вишгороді, та в інших містах, надається послуга з відновлення старих ванн. Хоч би в якому жахливому стані була ванна, з неї все одно можна зробити красуню. Різні плями, сколи, іржа чи тріщини – це все залишається в минулому. Зовнішній вигляд ванни після процесу реставрації є кардинально іншим, ніж до відновлення. І що найголовніше – все робиться вдома, у ванній кімнаті. А це, мабуть, одна з найвагоміших підстав прийняти рішення замовити реставрацію. Тільки подумайте, нікуди не треба відвозити свою ванну. Достатньо подзвонити, узгодити день та годину, після чого майстер приїжджає та за декілька годин якісно виконує всю роботу.

Відновлення старої ванни - Вишгород
Відновлення старої ванни – Вишгород

Термін виконання роботи складає всього-на-всього декілька годин. Ви не встигнете оглянутись, як все вже буде готово. Стара ванна після реставрації знову засяє як новенька. Але візьміть до уваги те, що в той самий день, коли буде відновлюватись ванна, нею користуватись ще буде неможливим. Час затвердіння акрилу може бути різним. Цю деталь краще уточнити після завершення роботи.

Реставрація ванн (Вишгород)
Реставрація ванн (Вишгород)

Надійна реставрація ванн Вишгород і вся Київська область

Періодично приймається замовлення на фарбування ванн у Вишгороді. Проте час від часу також приходиться виїжджати в поблизькі села: Осещина, Лютіж, Хотянівка, Новосілки, Нижча Дубечня, Лебедівка, Нові Петрівці, Старі Петрівці, Мощун та ще інші. Практично по всій Київській області виконується виїзд на замовлення. Зазвичай відбувається виїзд на далеку відстань, якщо в одному напрямку є дві або три ванни.

Фарбування ванни наливним рідким акрилом. Місто Вишгород
Фарбування ванни наливним рідким акрилом. Місто Вишгород

Ціна за реставрацію ванн у Вишгороді та Київській області

Реставрація ванни 1.2Реставрація ванни 1.5Реставрація ванни 1.7АКРИЛ
2100 грн2200 грн2300 грн1100 грн
Термін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківВага: 3.1 кг
Час роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниАкрил + затверджувач
Висихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годин
*Ціна за реставрацію ванни може змінюватись залежно від вашого місця проживання та ціни на акрил

Якщо ви скористались послугою по реставрації ванни у Вишгороді, то буду вдячний за ваші відгуки. Дякую 🙂

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *