Реставрація ванн Почаїв

+38 (068) 66-36-140          +38 (095) 20-88-940

Реставрація ванн Почаїв. Мешканці Почаєва регулярно замовляють послугу «РЕСТАВРАЦІЯ ВАНН». Кому зазвичай найбільше потрібна ця послуга? В першу чергу тим, в кого стара чавунна ванна. Особливо чавунні радянські ванни є дуже міцними. В багатьох просто рука не підійметься викинути таку ванну і замінити її на щось сучасне. Але хоч би якими міцними та надійними були такі ванни, однак емаль має свій термін експлуатації. І за багато десятків років емаль на таких ваннах може вже виглядати досить погано, або й навіть жахливо. Коротко розгляньмо як з допомогою наливного акрилу вдається значно покращити вигляд ванни.

Найпопулярніший спосіб фарбування ванн – фарбування акрилом

Є багато різних технологій відновлення ванн. Серед них є бюджетні, середньої ціни, та найдорожчі. Якщо розглядати спосіб відновлення ванн з нанесенням акрилу – то це вважається один з дорожчих та кращих варіантів. Цей метод переважно вибирають ті, для кого важливо зробити ванну ЯКІСНО та на багато років. Рідкий акрил після повного висихання стає твердим та повністю придатним для користування. Чавунна ванна, яка і так славиться своєю високою теплоізоляцією, після заливки акрилом робиться ще теплішою. Гаряча вода у такій ванні буде зберігатись набагато довше.

Реставрація ванн
Реставрація ванн

Варто зазначити, що не тільки чавунні ванни можливо відновлювати цим методом. Залізні та сучасні акрилові ванни також підлягають реставрації по цій самій технології. Догляд за акриловим покриттям не є якимось особливим. Найголовніше правило – це використовувати тільки такий мийний засіб, який є призначеним для ванн з акриловим покриттям. Сьогодні в магазинах з побутовою хімією таких мийних засобів є великий асортимент. Також якщо планується мити домашніх тварин (котики, собачки) у ванні, то краще купити для цього спеціальний килимок.

Реставрація ванн Почаїв та вся Тернопільська область

Професійне відновлення ванн в Почаєві та поблизьких селах: Лосятин, Лопушне, Раславка, Крутнів, Дудин, Шпаки, Попівці, Горбанівка, Тетильківці, Старий Почаїв, Лідихів, Будки, Казмірі, Підзамче, Валигори, Круки, Діброва, Комарівка, Копані, Адамівка, Кімнатка, Глада, Мисики, Затишшя, Весела, Богданівка, Дунаїв, Куликів, Савчиці, Двірець, Новий Кокорів, Старий Кокорів, Попівці, Старий Тираж, Комарин, Залісці, Борщівка, Дзвинячі та ще багато інших.

Ціна за реставрацію ванн в Почаєві та Тернопільській області

Реставрація ванни 1.2Реставрація ванни 1.5Реставрація ванни 1.7АКРИЛ
2100 грн2200 грн2300 грн1100 грн
Термін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківВага: 3.1 кг
Час роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниАкрил + затверджувач
Висихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годин
*Ціна за реставрацію ванни може змінюватись залежно від вашого місця проживання та ціни на акрил

Якщо ви скористались послугою по реставрації ванни в Почаєві, то буду вдячний за ваші відгуки. Дякую 🙂

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *