Реставрація ванн Гайсин

+38 (068) 66-36-140          +38 (095) 20-88-940

Реставрація ванн Гайсин. Що робить переважна більшість людей з ванною, яка вже має пошкоджене покриття? Хто має фінансову можливість, старається якнайшвидше викинути таку страшну ванну, і замість неї встановити нову. Але є ще один спосіб, як можна ефективно вирішити питання з жахливою ванною. Останнім часом все більше та більше людей вже не купляють нові, а реставрують свої старі ванни. Чому існує така тенденція? Спробуймо коротко знайти відповідь на це запитання.

Реставрація ванн Гайсин
Реставрація ванн Гайсин

Багато переваг реставрації ванн рідким акрилом

Можливо сьогодні так багато людей не замовляли б відновлення ванн, якби було просто та легко замінити їх. В цьому і полягає унікальність такої важливої послуги. Весь процес роботи з ванною відбувається на дому, у ванній кімнаті. Якщо навкруги ванни плитка в доброму стані, то не кожен хоче збивати її, тільки для того, щоб встановити нову ванну. А під час реставрації все що находиться навкруги ванни не зазнає жодних пошкоджень. Плитка, сантехніка чи меблі залишаються цілими та непошкодженими.

Відновлення старої ванни (Гайсин)
Відновлення старої ванни (Гайсин)

Крім того, що це швидко та зручно, ціна за реставрацію є досить адекватною. Набагато дешевше замовити реставрацію, ніж купляти дорогу ванну. В Гайсині це вже розуміють багато людей, і тому завжди є багато старих ванн, які чекають на відновлення. Також великим плюсом є те, що навіть дуже старі ванни цілком можливо відновити до стану нової. Особливо приємно відновлювати чавунні ванни, тому що розумієш, що це дійсно надійна ванна. Після професійної реставрації такі чавунні ванни немовби отримують нове життя.

Наливна ванна (ГАЙСИН)
Наливна ванна (ГАЙСИН)

Надійна реставрація ванн Гайсин і вся Вінницька область

Хоча переважно приймаються замовлення в Гайсині, проте інколи приходиться робити виїзд в навколишні села: Жерденівка, Борсуки, Куна, Ярмолинці, Кунка, Трубочка, Косанове, Карбівське, Шура-Мітлинецька, Мітлинці, Носівці, Кисляк, Карбівка, Гунча, Бондурі, Шура-Бондурівська, Семирічка, Адамівка, Михайлівка, Гранів, Тарасівка, Чечелівка, Рахнівка, Тишківка, Тишківська Слобода, Кочурів, Бережне, Гнатівка, Кущинці, Зятківці, Мелешків та ще багато інших.  

Фарбування чавунної ванни - місто Гайсин
Фарбування чавунної ванни – місто Гайсин

Ціна за реставарцію ванн в Гайсині та Вінницькій обалсті

Реставрація ванни 1.2Реставрація ванни 1.5Реставрація ванни 1.7АКРИЛ
2100 грн2200 грн2300 грн1100 грн
Термін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківВага: 3.1 кг
Час роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниАкрил + затверджувач
Висихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годин
*Ціна за реставрацію ванни може змінюватись залежно від вашого місця проживання та ціни на акрил

Якщо ви скористались послугою по реставрації ванни у Гайсині, то буду вдячний за ваші відгуки. Дякую 🙂

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *