Реставрація ванн Балта

+38 (068) 66-36-140          +38 (095) 20-88-940

Реставрація ванн Балта. Для багатьох сьогодні послуга з реставрації ванни є чимось новим. Тим, що ще ніколи не приходилось робити. Тому може виникати певний страх чи побоювання щодо якості виконаної роботи. Чи буде ванна мати красивий вигляд після реставрації? Скільки років прослужить така ванна? Чи не зазнає пошкоджень плитка або сантехніка в процесі роботи? Це тільки декілька основних запитань, які можуть найбільше цікавити. Спробуємо отримати відповідь в короткій формі. 

Фарбування ванни в домашніх умовах – це надійно і зовсім не страшно!

Перше питання, яке розглянемо – чи буде ванна мати красивий вигляд після реставрації. Звичайно що нова дорога ванна з магазину по якості покриття може дещо перевершувати відреставровану. Але не на багато. Поверхня відновленої ванни є гладкою, рівною та приємною на дотик. А що можна сказати про термін експлуатації ванни після реставрації? Дехто має побоювання що така ванна не прослужить багато років. І таке дійсно може трапитись, якщо не дотримуватись технології в процесі роботи. Але якщо все зробити правильно, і зробити якісним матеріалом, тоді ванна буде надійно служити багато років.

Реставрація ванн Балта
Реставрація ванн Балта

І ще одне питання – чи може бути пошкоджена сантехніка, чи плитка навкруги ванни в процесі реставрації. Таке практично не трапляється, тому що вся робота виконується акуратно. Робота виконується безпосередньо з ванною, тому досвідчений майстер за багато років ніколи не допустить жодного пошкодження будь-чого, що знаходиться у ванній кімнаті. Єдине, що може бути пошкоджено та потребуватиме повної заміни – це сифон. Інколи приходиться демонтувати дуже старі сифони, які практично не відкручуються. За багато років іржа накопичується на болті, тому такий сифон відкрутити просто неможливо. В такому випадку сифон збивається, і замінюється на новий після повного затвердіння матеріалу на ванні.

Реставрація ванн Балта та по Одеській області

Відновлення старих ванн в Балті та навколишніх селах: Петрівка, Відрада, Акулинівка, Гидерим, Борщі, Сінне, Сененно-Карпівка, Зелений Кут, Дібрівка, Слобідка, Мирони, Оленівка, Мошняги, Зелений Гай, Кармалюківка, Обжиле, Стримба, Лісничівка, Борсуки, Перейма, Саражинка, Смолянка, Чернече, Волова, Козацьке, Новополь, Піщана, Коритне, Кринички, Шляхове, Ракулове, Пасат, Плоске, Йосипівка, Бендзари, Немирівське, Перельоти, Гольма, Познанка Перша, Ясенове Перше, Білине, Пасицели, Струтинка, Жеребкове, Байтали, Селинванівка, Михайлівка, Точилове та ще багато інших. 

Ціна за реставрацію ванн в Балті та Одеській області

Реставрація ванни 1.2Реставрація ванни 1.5Реставрація ванни 1.7АКРИЛ
2100 грн2200 грн2300 грн1100 грн
Термін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківВага: 3.1 кг
Час роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниАкрил + затверджувач
Висихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годин
*Ціна за реставрацію ванни може змінюватись залежно від вашого місця проживання та ціни на акрил

Якщо ви скористались послугою по реставрації ванни в Балті, то буду вдячний за ваші відгуки. Дякую 🙂

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *