Реставрація ванн Гайворон

+38 (068) 66-36-140          +38 (095) 20-88-940

Реставрація ванн Гайворон. Навіть якщо користуватись ванною дуже дбайливо, все одно з часом вона потребуватиме заміни або реставрації. Що може трапитись з поверхнею ванни? Емаль за багато десятиліть користування може потріскатись чи покритись різними плямами. Також часто можна зустріти ситуацію, коли ванна порівняно нова, але поверхня вже в жахливому стані через неправильно використання мийних хімічних засобів. Таке переважно трапляється тоді, коли сильна хімія наливається на поверхню ванни, і залишається на довгий час. В такому випадку бруд добре відмивається, але також сильно пошкоджується емаль. І в недалекому майбутньому стає все важче та важче відмити ванну. Як сьогодні можна свою стару ванну відновити до стану нової?

Фарбування ванни якісним акрилом значно покращує її зовнішній вигляд  

Багато хто в наш час приймає рішення не купляти нову ванну, а зробити реставрацію. За яких обставин таке рішення буде доречним та правильним? В першу чергу коли йде мова про чавунні ванни. Багато хто замінив свою стару якісну чавунну ванну на нову, і потім сильно про це пошкодував. Особливо ті, хто замінив чавунну ванну на нову акрилову. Тому що це є зрозумілим для всіх, що чавунні ванни є дуже міцними та надійними. Такі ванни добре зберігають тепло та ніколи не тріснуть під ногами.

Реставрація ванн Гайворон
Реставрація ванн Гайворон

Ще однією вагомою причиною, чому в Гайвороні часто замовляють послугу з відновлення ванни – це відсутність потреби робити демонтаж ванни. Така перспектива лякає багатьох. Щоб винести стару ванну, і потім на її місце встановити нову – потрібно добряче потрудитись. Але якщо замовити реставрацію, тоді всі ці проблеми зникають. Тому що вся робота з ванною виконується в домашніх умовах, у ванній кімнаті.

Реставрація ванн Гайворон та вся Кіровоградська область

Відновлення старих ванн в Гайвороні та навколишніх селах: Солгутове, Соломія, Покровське, Гербине, Кидрасівка, Голдашівка, Михайлівка, Партизанське, Романівка, Осіївка, Мала Киріївка, Поташня, Лісниче, Вовчок, Лугова, Устя, Ставки, Берізки-Бершадські, Джулинка, Шумилів, Чернятка, Садове, Кавкули, Долинівка, Переямпіль, Теофілівка, Завітне, Шляхова, Тирлівка, Березівка, Тернівка, Дяківка, Червоне, Затишок, Малий Затишок, Вікнина, Берестяги, Мощене, Тополі, Колодисте, Прогрес, Вільховецьке, Тракт, Таужне, Червоні Маяки, Кам’яна Криниця, Мечиславка, Могильне, Жакчик, Ташлик, Березівка, Завалля, Салькове, Казавчин, Хущувате, Бугове, Банрудове та ще багато інших.

Ціна за реставрацію ванн в Гайвороні та Кіровоградській області

Реставрація ванни 1.2Реставрація ванни 1.5Реставрація ванни 1.7АКРИЛ
2100 грн2200 грн2300 грн1100 грн
Термін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківВага: 3.1 кг
Час роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниАкрил + затверджувач
Висихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годин
*Ціна за реставрацію ванни може змінюватись залежно від вашого місця проживання та ціни на акрил

Якщо ви скористались послугою по реставрації ванни в Гайвороні, то буду вдячний за ваші відгуки. Дякую 🙂

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *