Реставрація ванн Тернівка

+38 (068) 66-36-140          +38 (095) 20-88-940

Реставрація ванн Тернівка. Сьогодні ще багато хто користується старими радянськими ваннами. Таким ваннам може бути вже багато десятків років. За весь цей проміжок часу емаль отримує різні пошкодження та стає не зовсім красивою. Не кожен має можливість зробити ремонт у ванній кімнаті та замінити стару ванну на нову. А дехто взагалі не хоче викидати стару чавунну ванну, тому що така ванна має товсту та надійну основу. Яким чином сьогодні можна відновити свою ванну в домашніх умовах?

Відновлення чавунних, залізних та акрилових ванн в домашніх умовах

Дехто вважає що реставрація ванни – це дуже складний процес. Що потрібно обов’язково виймати ванну, і кудись відвозити її на реставрацію. Але насправді все не так. Відвозити ванну нікуди не потрібно, оскільки вся робота виконується в домашніх умовах. Також помилковою думкою є те, що після роботи з ванною дуже довго буде чути їдкий запах. Таке може бути тільки в тому випадку, якщо реставратор буде фарбувати ванну якоюсь дешевою фарбою. Але сьогодні найбільш поширений є метод фарбування ванни рідким акрил, який не має їдкого запаху.

Реставрація ванн
Реставрація ванн

Реставрація наливним рідким акрилом має ще багато інших переваг. По перше, цим матеріалом можливо відновлювати всі основні види ванн – залізні, чавунні та навіть акрилові. Акрил розроблений таким чином, що добре тримається практично на будь-якій ванні, яка перед цим правильно підготовлена. По друге, акрил лягає на поверхню ванни досить товстим шаром. На стінках товщина акрилу близько 2 міліметрів, а на дні може бути навіть 5 міліметрів. Завдяки такій товщині ванна в рази краще зберігає теплу воду.

Реставрація ванн Тернівка та по всій Дніпропетровській області

Відновлення старих ванн в Тернівці та навколишніх селах: Богданівка, Самарський, Свідівок, Олефірівка, Богуслав, Бажани, Мерцалівка, Дмитрівка, Шахтарське, Мар’їна Роща, Сонцеве, Олександрівка, Нова Дача, Зелена Долина, Кохівка, Мар’ївка, Нова Русь, Миколаївка Друга, Степ, Поперечне, Новомиколаївське, Івано-Межиріцьке та ще багато інших. Виїзд у віддалені села потребують завчасного планування, тому краще телефонувати заздалегідь.

Ціна за реставрацію ванн в Тернівці та Дніпропетровській області

Реставрація ванни 1.2Реставрація ванни 1.5Реставрація ванни 1.7АКРИЛ
2100 грн2200 грн2300 грн1100 грн
Термін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківВага: 3.1 кг
Час роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниАкрил + затверджувач
Висихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годин
*Ціна за реставрацію ванни може змінюватись залежно від вашого місця проживання та ціни на акрил

Якщо ви скористались послугою по реставрації ванни в Тернівці, то буду вдячний за ваші відгуки. Дякую 🙂

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *