Реставрація ванн Обухів

+38 (068) 66-36-140          +38 (095) 20-88-940

Реставрація ванн Обухів. Шукати якийсь спосіб відновити свою стареньку ванну, чи може краще вже купити нову? Бувають такі обставини, коли заміна старої ванни на нову може спричинити багато проблем. Демонтаж чавунної ванни, яка ще й обкладена плиткою, є досить нелегким завданням. Особливо в такій ситуації вкрай потрібною та необхідною є послуга з відновлення ванн. В Обухові вже багато хто скористався цією послугою. Найчастіше приходиться реставрувати чавунні ванни, які були зроблені ще в радянському союзі. Хоча акрилові чи залізні ванни теж можливо відновити по тій самій технології.

Реставрація ванн Обухів
Реставрація ванн Обухів

Якісна реставрація ванн Обухів

З різних причин багато хто приймає рішення відновити ванну. Хтось думає про це роками, але завжди відкладає на потім. Дехто пробує відновити свою ванну з допомогою мийних засобів. Але це не дає бажаного результату. А ще комусь соромно, коли приходять гості, і бачать таку жахливу ванну. І справді, причин може бути багато. Але, наскільки ж це добре, що в наш час можна подзвонити, і домовитись про реставрацію своєї ванни. Вся робота виконується в короткий термін. Після завершення реставрації, ваша ванна буде сяяти білизною та свіжістю. Коли ванна є красивою, тоді не тільки не соромно за неї перед іншими, але також і самому приємно в ній купатись.

Відновлення чавунної ванни - Обухів
Відновлення чавунної ванни – Обухів

В наш час є безліч різноманітних матеріалів для відновлення ванн. Деякі з них вже досить давно на ринку, але є і такі, які з’явились порівняно недавно. Якщо говорити про Обухів, то переважно люди замовляють відновити їхню ванну рідким акрилом. Ціна рідкого акрилу не є низькою, але більшість хоче зробити свою ванну не дешево, а якісно.

Фарбування ванни рідким акрилом (ОБУХІВ)
Фарбування ванни рідким акрилом (ОБУХІВ)

Фарбування ванн в Обухові та інших містах Київської області

В околицях міста Обухів є багато селищ, куди час від часу робиться виїзд на замовлення. Це такі села як Григорівка, Матяшівка, Красна Слобідка, Нові Безрадичі, Ленди, Степок, Перше Травня, Шевченкове, Копачів, Велика Вільшанка, Старі Безрадичі, Нещерів, Тарасівка, Таценки, Козин, Плюти, Дерев’яна, Щербанівка, Красне Перше, Долина та інші.

Наливна ванна в місті Обухів
Наливна ванна в місті Обухів

Ціна за реставрацію ванн в Обухові та Київській області

Реставрація ванни 1.2Реставрація ванни 1.5Реставрація ванни 1.7АКРИЛ
2100 грн2200 грн2300 грн1100 грн
Термін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківВага: 3.1 кг
Час роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниАкрил + затверджувач
Висихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годин
*Ціна за реставрацію ванни може змінюватись залежно від вашого місця проживання та ціни на акрил

Якщо ви скористались послугою по реставрації ванни у Обухові, то буду вдячний за ваші відгуки. Дякую 🙂

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *