Реставрація ванн Арциз

+38 (068) 66-36-140          +38 (095) 20-88-940

Реставрація ванн Арциз. Більшість з нас не хоче розлучатися з улюбленою ванною лише через кілька подряпин або потемніння поверхні. Реставрація ванн – це оптимальне рішення, яке дозволяє повернути блиск та новизну вашій ванній. Але чому саме професійна реставрація є кращим вибором?

Чому варто обрати професійну реставрацію ванн

Переваги професійної реставрації

  1. Довговічність: Професійно відреставровані ванни служать довго, завдяки використанню тільки якісних матеріалів та сучасних технологій.
  2. Безпека: Спеціалісти знають, як правильно підготувати поверхню та нанести нове покриття, щоб уникнути подальших пошкоджень та забезпечити безпечне використання ванни.
  3. Естетичний вигляд: Професійна реставрація гарантує ідеально гладку та блискучу поверхню, яка виглядає, як нова. В такому стані відновленна ванна залишається впродовж довгого часу.
  4. Швидкість виконання: Вся робота виконується швидко і якісно, що дозволяє вам знову користуватися ванною вже наступного дня.
Реставрація ванн Арциз
Реставрація ванн Арциз

Процес професійної реставрації

  1. Оцінка стану ванни: Перший крок – це ретельний огляд вашої ванни для визначення ступеня пошкоджень та вибору оптимального методу реставрації.
  2. Підготовка поверхні: Видалення старого покриття, очищення та знежирення поверхні.
  3. Ремонт пошкоджень: Заповнення тріщин та подряпин спеціальними засобами. В більшості випадків для такого ремонту використовується універсальна автомобільша шпатлівка.
  4. Нанесення нового покриття: Нанесення якісного емалевого або акрилового покриття. Останніми роками велику популярність має наливний акрил.

Професійна реставрація ванн – це найкращий спосіб продовжити термін служби вашої улюбленої ванни, зберегти її естетичний вигляд та забезпечити безпечне використання. Звертайтеся до нас, і ми гарантуємо, що ваша ванна виглядатиме, як нова!

Реставрація ванн Арциз та вся Одеська область

Відновлення старих ванн в Арцизі та навколишніх селах: Плоцьк, Виноградівка, Прямобалка, Кам’янське, Главані, Холмське, Острівне, Задунаївка, Теплиця, Новоселівка, Делень, Нова Іванівка, Садове, Веселий Кут, Лужанка, Рівне, Красне, Виноградіївка, Ярове, Мирнопілля, Роща, Новомирне, Єлизаветівка, Перемога, Роза, Василівка, Нові Каплани, Новомирне, Нові Каплани, Вознесенка Перша, Введенка, Вишняки, Світлодолинське, Мирнопілля, Нова Плахтіївка, Плахтіївка, Сарата, Новоселівка, Долинівка, Зоря, Михайлівка, Долинка, Павлівка, Зелена Балка, Нова Олексіївка та ще багато інших.

Ціна за реставрацію ванн в Арзиці та Одеській області

Реставрація ванни 1.2Реставрація ванни 1.5Реставрація ванни 1.7АКРИЛ
2100 грн2200 грн2300 грн1100 грн
Термін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківВага: 3.1 кг
Час роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниАкрил + затверджувач
Висихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годин
*Ціна за реставрацію ванни може змінюватись залежно від вашого місця проживання та ціни на акрил

Якщо ви скористались послугою по реставрації ванни в Арцизі, то буду вдячний за ваші відгуки. Дякую 🙂

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *