Реставрація ванн Шпола

+38 (068) 66-36-140          +38 (095) 20-88-940

Реставрація ванн Шпола. Безперечним є той факт, що сьогодні все більше людей цікавляться як можна відновити свою стару ванну. Особливо це стосується тих, в кого міцна чавунна ванну, яку аж ніяк не хочеться замінювати на нову. Мешканці Шполи переважно замовляють реставрацію ванни рідким акрилом, тому що цей метод за багато років дуже добре себе зарекомендував. Але інколи також можна отримати запит на відновлення ванни емаллю. Виникає запитання – чим краще покривати свою ванну, емаллю чи акрилом? Спробуємо коротко дати відповідь.

Який вибрати матеріал для фарбування свої ванни – акрил чи емаль?

Насамперед слід зрозуміти одну річ, що коли говорити про емаль, то в домашніх умовах під час відновлення використовується не та заводська емаль, якою покриті нові ванни. На заводі це все відбувається при високих температурах та відповідній технології. Тому можна точно сказати що емаль на нових ваннах є набагато міцнішою, ніж та емаль, яку наносять на поверхню ванни в домашніх умовах. Переважно сьогодні реставрація з використанням емалі – це бюджетний варіант. І в більшості випадків емаль та таких ваннах довго не тримається. А що можна сказати про рідкий акрил?

Реставрація ванн Шпола
Реставрація ванн Шпола

Акрил є значно дорожчим матеріалом ніж емаль. Проте його використовують набагато частіше. На сьогодні використання акрилу в порівнянні з емаллю по статистиці приблизно 95% на 5%. Якщо покрити стару ванну акрилом, то вона прослужить не один рік. Особливою перевагою акрилу над емаллю є те, що він практично не має їдкого запаху. При використанні наливного акрилу зовсім відпадає потреба на декілька днів покидати свою квартиру чи будинок. А це для багатьох є одна з вагомих причин зробити вибір саме в сторону акрилу, як матеріалу для відновлення своєї ванни.

Реставрація ванн Шпола та інші міста Черкаської області

Відновлення старих ванн у Шполі та навколишніх селах: Кримки, Водяне, Кавунівка, Товмач, Антонівка, Коротине, Соболівка, Мокра Калигірка, Ступичне, Киселівка, Капустине, Васильків, Іскрене, Любисток, Стецівка, Грушківка, Вікнине, Кам’януватка, Георгіївка, Лозуватка, Княжа, Ховківка, Терешки, Топильна, Сердегівка, В’язівок, Надточаївка, Бурти, Сигнаївка, Станіславчик, Носачів, Ленське, Цвіткове, Калинівка, Мар’янівка, Матусів, Куцівка, Ташлик, Самгородок, Макіївка, Буда-Макіївка, Лебедин, Журавка, Богунове, Турія, Межигірка, Лип’янка, Кавунівка, та ще багато інших.    

Ціна за реставрацію ванн в Шполі та Черкаській області

Реставрація ванни 1.2Реставрація ванни 1.5Реставрація ванни 1.7АКРИЛ
2100 грн2200 грн2300 грн1100 грн
Термін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківВага: 3.1 кг
Час роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниАкрил + затверджувач
Висихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годин
*Ціна за реставрацію ванни може змінюватись залежно від вашого місця проживання та ціни на акрил

Якщо ви скористались послугою по реставрації ванни в Шполі, то буду вдячний за ваші відгуки. Дякую 🙂

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *