Реставрація ванн Великий Бичків

+38 (068) 66-36-140          +38 (095) 20-88-940

Відновлюю старі ванни в Закарпатській області. Тема цієї сторінки — реставрація ванн Великий Бичків. Ця чавунна ванна вже раніше була покрита рідким акрилом, і цей акрил добре прослужив багато років. Але річ в тому, що господарі робили ремонт у ванній кімнаті, і в тому місці де раніше була плитка на ванні, після ремонту залишилась площина без акрилу. Тому потрібно було здирати ввесь старий акрил, і заливати все по новому.

Господар сказав що старий акрил здирався дуже довго і важко. А це значить що майстер, який колись робив цю ванну, все зробив якісно. Ванна була добре знежирена і залита якісним акрилом.

Хоча до Великого Бичкова трохи далеко їхати, але все одно жителі цього містечка мають можливість замовити реставрацію ванни. Можливо також реставрувати ванну в поблизьких селах — Луг, Росішка, Косівська Поляна, Верхнє Водяне, Середнє Водяне та інших.

Реставрація ванни Великий Бичків

Реставрація ванни Великий Бичків

Купити акрил чи замовити послугу? (Реставрація ванн Великий Бичків)

Часто буває так що мешканці таких віддалених містечок замовляють не послугу реставратора, а замовляють акрил для ванн, і відновлюють ванну самостійно. Телефонуйте мені, якщо бажаєте купити акрил для реставрації ванн. Доставлення можлива Новою Поштою або Укрпоштою. Також можна доставити іншими службами доставлення. Але що краще вибрати, купити акрил чи замовити послугу, щоб приїхав майстер і зробив все сам? Не легко дати відповідь на це питання. Все залежить від вас, та ваших фінансових можливостей.

Звичайно що для вас буде простіше замовити послугу, і більше ні про що не думати. Майстер професійно відновить ванну, надасть певні інструкції по експлуатації і на цьому все. А якщо ви вирішите зробити реставрацію ванни своїми руками, то вже на вас лежить вся відповідальність за результат. Перевага тільки в тому, що вдасться заощадити гроші. Для декого це навіть цікавий досвід, попробувати зробити щось нове.

Замовляйте реставрацію ванн у Великому Бичкові та по всій Закарпатській області.

Ціна за реставрацію ванн у Великому Бичкові

Реставрація ванни 1.2Реставрація ванни 1.5Реставрація ванни 1.7АКРИЛ
2100 грн2200 грн2300 грн1100 грн
Термін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківВага: 3.1 кг
Час роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниАкрил + затверджувач
Висихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годин
*Ціна за реставрацію ванни може змінюватись залежно від вашого місця проживання та ціни на акрил

Якщо ви скористались послугою по реставрації ванни у Великому Бичкові, то буду вдячний за ваші відгуки. Дякую 🙂

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *