Реставрація ванн Путивль

+38 (068) 66-36-140          +38 (095) 20-88-940

Реставрація ванн Путивль. Чому сьогодні все частіше цікавляться як відновити ванну в домашніх умовах? Причин багато. Одна з основних полягає в тому, що заміна чавунної ванни – це досить складний та дорогий процес. Не кожен має сили та можливість це зробити. Тому чудовою альтернативою заміни ванни є якісна реставрація. Величезна кількість людей вже скористались цією послугою, і багато років користуються відновленою ванною. А який метод фарбування ванни найкраще обрати? Спробуємо знайти відповідь на це запитання.

Існує багато різних методів відновлення ванн, а який з них обрати?

Це правда що сьогодні є великий вибір серед матеріалів для ванн. Є можливість вибрати дешевий чи дорогий матеріал. Якщо говорити про тих, хто хоче відновити ванну тільки на декілька місяців, то вони переважно вибирають дешевий варіант. Зазвичай це фарба, яка продається в балончиках. Такою дешевою фарбою переважно покривають свою ванну ті, хто виставляє свою квартиру на продаж. І йому важливо щоб на момент огляду квартири ванна була білою та красивою. А що сказати про тих, хто робить реставрацію для себе, і хоче, щоб ванна прослужила багато років?

Реставрація ванн Путивль
Реставрація ванн Путивль

 В такому випадку слід вибирати матеріал, який по праву на сьогодні вважається найкращим – це наливний акрил. Щоправда, він не є дешевим, проте якість на висоті. Переважна більшість тих, хто хоче якісно та надовго відновити свою ванну, вибирають саме акрил. Один з великих плюсів, які має цей матеріал, це відсутність хімічного запаху. Також не менш важливим є його універсальність. Зовсім немає значення яку ванну потрібно відновлювати – залізну, акрилову чи чавунну. Акрилове покриття надійно тримається на будь-якій поверхні, яка перед цим правильно підготовлена.

Реставрація ванн Путивль та вся Сумська область

Відновлення старих ванн в Путивлі та навколишніх селах: Мінакове, Сахарове, Пішкове, Латишівка, Харівка, Зінове, Пересипки, Чумакове, Червона Слобода, Дич, Скуносове, Корольки, Зарічне, Олександрівка, Шевченкове, Коновалове, Гвинтове, Пруди, Сафонівка, Красне, Нечаївка, Красне, Сафонівка, Селезнівка, Спадщина, Чорнобривкине, Кардаші, Голубкове, Зозулине, Пищикове, Іллінське, Трудове, Суворове, Плотникове, Нова Шарпівка, Стара Шарпівка, Яцене, Стрільники, Бобине, Плахівка, Токівка, В’язенка, Роща, Вегерівка, Новослобідське, Товченикове, Сиром’ятникове, Оріхівка, Руднєве, Воронівка, Мазівка, Соловйове, Князівка, Ширяєве, Линове, Нова Слобода, Нові Гончарі, Старі Гончарі, Юр’єве, Білогалиця, Волинцівське, Жари, Червоне Озеро, Волинцеве та багато інших.

Ціна за реставрацію ванн в Путивлі та Сумській області

Реставрація ванни 1.2Реставрація ванни 1.5Реставрація ванни 1.7АКРИЛ
2100 грн2200 грн2300 грн1100 грн
Термін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківВага: 3.1 кг
Час роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниАкрил + затверджувач
Висихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годин
*Ціна за реставрацію ванни може змінюватись залежно від вашого місця проживання та ціни на акрил

Якщо ви скористались послугою по реставрації ванни в Путивлі, то буду вдячний за ваші відгуки. Дякую 🙂

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *