Реставрація ванн Ніжин

+38 (068) 66-36-140          +38 (095) 20-88-940

Реставрація ванн Ніжин. Через те що буває складно демонтувати стару ванну, в Ніжині багато хто приймає рішення зробити реставрацію. Реставрувати ванну – це означає зробити її знову красивою та білосніжною. Вся поверхня ванни після професійної підготовки покривається спеціальним матеріалом, який призначений виключно для відновлення ванн. В наш час найкращим матеріалом для фарбування ванн вважається рідкий акрил. Цей акрил є безпечним для здоров’я та красивим на вигляд.

Реставрація ванн Ніжин
Реставрація ванн Ніжин

Залізні, акрилові та чавунні ванни після реставрації виглядають як з магазину

Реставрація будь-яких предметів передбачає їхнє відновлення до початкового стану. Для реставратора дуже важливо так попрацювати з ванною, щоб кінцевий результат сподобався як йому, так і господарю. Для того щоб вміло відновити стару ванну, потрібно мати досвід та бажання все зробити максимально якнайкраще. У більшості випадків поступають замовлення на чавунні ванни. Чавунна ванна славиться своєю міцністю та надійністю. В такій ванні точно не проломиться дно чи стінка, як це може статись, наприклад, з новою акриловою ванною. Багато хто це усвідомлює, і не викидає чавунну ванну, а шукає хто в Ніжині може надійно зробити реставрацію.

Відновлення ванни Ніжин
Відновлення ванни Ніжин

Окрім чавунних, за такою самою технологією реально попрацювати з акриловою чи залізною ваннами. Термін виконання роботи приблизно 3 години. Цього часу абсолютно достатньо щоб підготувати поверхню ванни та залити її наливним акрилом. На ванні залишиться рівно скільки акрилу, скільки потрібно. Весь зайвий матеріал повільно буде стікати в посудину під отвором для сифона. Після повного висихання акрилу потрібно встановити сифон, і тоді вже можна користуватись ванною.

Реставрація старої ванни (НІЖИН)
Реставрація старої ванни (НІЖИН)

Професійна реставрація ванн Ніжин та Чернігівська область

Виконати роботу можливо як в Ніжині, так і в поблизьких селах: Талалаївка, Хвилівка, Кропивне, Ніжинське, Володькова Дівиця, Сулак, Коробчине, Мильники, Колісники, Пашківка, Плоске, Зруб, Низи, Каблуки, Бобрик, Вертіївка, Юність, Липів Ріг, Березанка, Мала Кошелівка, Черняхівка, Переяслівка, Бурківка, Кунашівка, Крути, Поляна, Перебудова, Паливода, Почечине, Курилівка, Безуглівка і ще безліч інших.

Ціна за реставрацію ванн в Ніжині та Чернігівській області

Реставрація ванни 1.2Реставрація ванни 1.5Реставрація ванни 1.7АКРИЛ
2100 грн2200 грн2300 грн1100 грн
Термін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківВага: 3.1 кг
Час роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниАкрил + затверджувач
Висихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годин
*Ціна за реставрацію ванни може змінюватись залежно від вашого місця проживання та ціни на акрил

Якщо ви скористались послугою по реставрації ванни у Ніжині, то буду вдячний за ваші відгуки. Дякую 🙂

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *