Реставрація ванн Кам’янське

+38 (068) 66-36-140          +38 (095) 20-88-940

Реставрація ванн Кам’янське. Як зробити свою стареньку ванну знову красивою, не замінюючи її? Чи можливо якось відновити ванну в домашніх умовах? Звичайно що так! Вже багато років на ринку послуг в Кам’янському активно процвітає така послуга як “реставрація ванн”. Однією з найбільших переваг цієї послуги полягає тому, що вся робота виконується на дому. Це досить зручно, оскільки вже не потрібно робити демонтаж ванни, та відвозити її в спеціальне місце для реставрації.

Реставрація ванн Кам'янське
Реставрація ванн Кам’янське

Реставрація ванн Кам’янське – метод фарбування ванни з допомогою акрилу

В наш час існує декілька основних методів, якими послуговуються реставратори ванн – емаліровка, акриловий вкладиш та наливна ванна. З цих тьох методів найпоширенішим на найпопулярнішим вже багато років залишається відновлення ванн наливним акрилом. Ця технологія має найкраще співвідношення ціни та якості. Це основна причина, чому більшість розглядають саме цей варіант. Якщо дотримуватись технології та робити все правльно, тоді акрил дуже міцно та надійно тримається до поверхні ванни. Догляд за такою ванною не вимагає якогось дуже особливого ставлення. Достатньо регулярно мити ванну тільки тим мийним засобом, який призначений для ванн з акриловим покриттям.

Відновлення ванн Кам'янське
Відновлення ванн Кам’янське

Інколи доводиться чути побоювання, що в процесі реставрації через їдкий запах акрилу просто неможливо буде знаходитись чи ночувати у квартирі. Але, насправді акрил не має такого їдкого запаху. Багато майстрів (реставраторів) навіть не використовують захисних масок респіраторів під час роботи з акрилом. Запах акрилу дещо подібний до запаху звичайної грунтовки, якою обробляють стіни перед фарбуванням або поклейкою обоїв. Інколи в процесі відновлення ванни може бути тимчасово відчутно їдкий запах від автомобільної шпаклівки, яка використовується для зароблення сколів. Але шпаклівка досить швидко висихає, і так само швидко зникає поганий запах. Після того як повністю зроблена вся робота, рекомендується зробити протяг 5 -10 хвилин, щоб у помешканні можна було дихати свіжим повітрям.

Фарбування емалі ванни (Кам'янське)
Фарбування емалі ванни (Кам’янське)

Відновлення старих ванн в Кам’янському, та по всій Дніпропетровській області

В Кам`янському доступна послуга в різних районах : Південний, Заводський та Дніпровський. Можливий також виїзд за межі міста в такі населені пункти як Карнаухівка, Єлизаветівка, Миколаївка, Благовіщенка, Степове, Українка, Аули, Дніпровське, Курилівка, Куліші та ще багато інших.

Якісна реставрація старої ванни - місто Кам'янське
Якісна реставрація старої ванни – місто Кам’янське

Ціна за реставрацію ванн у Кам’янському та Дніпропетровській області

Реставрація ванни 1.2Реставрація ванни 1.5Реставрація ванни 1.7АКРИЛ
2100 грн2200 грн2300 грн1100 грн
Термін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківВага: 3.1 кг
Час роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниАкрил + затверджувач
Висихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годин
*Ціна за реставрацію ванни може змінюватись залежно від вашого місця проживання та ціни на акрил

Якщо ви скористались послугою по реставрації ванни в Кам’янському, то буду вдячний за ваші відгуки. Дякую 🙂

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *