Реставрація ванн Житомир

+38 (068) 66-36-140          +38 (095) 20-88-940

Реставрація ванн Житомир, вул. Покровська, 15. Це будинок біля Житомирської міської гімназії 3, на перехресті вулиць Грушевського – Покровська. Така ванна, як на цьому відео, це ще один доказ високої ефективності сучасного методу по реставрації ванн. Цій технології вже не один рік. Емаліровка ванн поступово відходить в минуле, і все більше майстрів сьогодні відновлюють ванни тільки методом “Наливна ванна”. Чому? Попробуємо розібратись.

Реставрація ванни Житомир
Реставрація ванни Житомир

Чому краще реставрувати ванну рідким акрилом [Реставрація ванн Житомир]

Акрил наноситься на ванну досить товстим шаром. Після повного висихання, товщина акрилу на дні ванни може бути біля 1 сантиметра. А якщо наносити емаль на ванну, то ця товщина буде всього декілька міліметрів. Завдяки цьому ванна з акриловим покриттям є набагато теплішою та надійнішою.

Щоб добре нанести емаль на ванну, потрібно декілька днів. Якісна емаліровка вимагає нанесення двох чи навіть трьох шарів емалі. Мало хто з майстрів буде це робити, оскільки це вимагає багато часу. Уявіть собі що потрібно реставрувати ванну не в Житомирі, а десь в Житомирській області. Скільки потрібно коштів на пальне, щоб три дні їздити 50 кілометрів від Житомира на відновлення однієї ванни!

Покраска ванни в Житомирі
Покраска ванни в Житомирі

Думаю що це основна причина, чому практично всі реставратори ванн вже не роблять емаліровку, а віддають перевагу наливному акрилу. Це набагато швидше, і головне що не втрачається якість покриття. Чотири години роботи, вся і робота над ванною повністю завершена. Не треба їздити декілька днів, щоб відновити одну ванну. Акрил повністю висихає за 24-36 годин, після чого вже можна користуватись ванною.

Реставрація ванни акрилом Житомир
Реставрація ванни акрилом Житомир

Хоча найбільше замовлень надходить з Житомира, але також часто доводиться приймати замовлення з інших міст Житомирської області. Сьогодні доступна послуга по реставрації ванн мешканцям таких міст – Бердичів, Коростень, Новоград-Волинський, Малин, Коростишів, Овруч, Радомишль, Баранівка, Олевськ, Черняхів, Андрушівка, Романів, Хорошів, Ємільчине, Пулини, Чуднів. В цих містах реставрація відбувається тим самим матеріалом, і по тій технології, що і в Житомирі. Єдине що може відрізнятись, то ціна за роботу. Якщо говорити про Житомир, то можна зробити ванну в різних районах: Злата Рудня, Богунія, Крошня, Хмільники, Східний.

Ціна за реставрацію ванн в Житомирі та Житомирській області

Реставрація ванни 1.2Реставрація ванни 1.5Реставрація ванни 1.7АКРИЛ
2100 грн2200 грн2300 грн1100 грн
Термін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківВага: 3.1 кг
Час роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниАкрил + затверджувач
Висихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годин
*Ціна за реставрацію ванни може змінюватись залежно від вашого місця проживання та ціни на акрил

Якщо ви скористались послугою по реставрації ванни в Житомирі, то буду вдячний за ваші відгуки. Дякую 🙂

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *